Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вуличне освітлення має бути заощадливим Роздрукувати

Депутат обласної Ради, заступник керівника виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Ігор Хміль взяв участь у міжнародній виставці енергоефективного обладнання, яка проходила у китайському місті Гонконг. 

Hong Kong International Lighting Fair — найбільша міжнародна виставка, яка проходить під егідою регіональної адміністрації. Окрім суто практичних завдань - налагодження тісних міжнародних стосунків між виробниками і споживачами - метою виставки було долучити якнайбільше країн до енергоефективних програм і розвинути в них прагнення реалізовувати ці програми на всіх рівнях.

Питання енергозбереження нині актуальне не лише для України, а й високорозвинених країн світу. Останні досягнення науки дозволили створити джерела світла  з енергетичною ефективністю в 5-10 разів більшою від ламп розжарювання. Тож зараз в США, в Японії та в Китаї працюють над вдосконаленням технологій виробництва світлодіодної продукції, розробкою оригінальних світлодіодів, а також розширенням сфер їхнього використання.

- Ринок  світлодіодного освітлення, зокрема, вуличного, зараз дуже швидко розвивається і багато країн виробництво такої продукції визнають пріоритетним, - прокоментував Ігор Хміль. - Міжнародна  виставка засвідчила, що і українцям є чим пишатися в цьому напрямі. Наприклад, стенд акціонерного товариства «Іскра» привертав увагу багатьох учасників. Підприємство продовжує програму модернізації власної продукції, все більше уваги приділяється ефективній світлодіодній продукції, яка користується попитом як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Також Ігор Хміль зазначив, що Україна кілька років тому прийняла рішення вже до 2020 року повністю перейти на світлодіодне вуличне освітлення, тому контакти з виробниками, які вдалося встановити на панельних зустрічах, матимуть важливе значення для подальшої модернізації освітлення  прибудинкових територій,  міських та сільських вулиць у Вінницькій області.

Повернутись Створено: 9 листопада 2016 року, 12:55 Переглядів: 743

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація