Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вуличне освітлення має бути заощадливим Роздрукувати

Депутат обласної Ради, заступник керівника виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Ігор Хміль взяв участь у міжнародній виставці енергоефективного обладнання, яка проходила у китайському місті Гонконг. 

Hong Kong International Lighting Fair — найбільша міжнародна виставка, яка проходить під егідою регіональної адміністрації. Окрім суто практичних завдань - налагодження тісних міжнародних стосунків між виробниками і споживачами - метою виставки було долучити якнайбільше країн до енергоефективних програм і розвинути в них прагнення реалізовувати ці програми на всіх рівнях.

Питання енергозбереження нині актуальне не лише для України, а й високорозвинених країн світу. Останні досягнення науки дозволили створити джерела світла  з енергетичною ефективністю в 5-10 разів більшою від ламп розжарювання. Тож зараз в США, в Японії та в Китаї працюють над вдосконаленням технологій виробництва світлодіодної продукції, розробкою оригінальних світлодіодів, а також розширенням сфер їхнього використання.

- Ринок  світлодіодного освітлення, зокрема, вуличного, зараз дуже швидко розвивається і багато країн виробництво такої продукції визнають пріоритетним, - прокоментував Ігор Хміль. - Міжнародна  виставка засвідчила, що і українцям є чим пишатися в цьому напрямі. Наприклад, стенд акціонерного товариства «Іскра» привертав увагу багатьох учасників. Підприємство продовжує програму модернізації власної продукції, все більше уваги приділяється ефективній світлодіодній продукції, яка користується попитом як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Також Ігор Хміль зазначив, що Україна кілька років тому прийняла рішення вже до 2020 року повністю перейти на світлодіодне вуличне освітлення, тому контакти з виробниками, які вдалося встановити на панельних зустрічах, матимуть важливе значення для подальшої модернізації освітлення  прибудинкових територій,  міських та сільських вулиць у Вінницькій області.

Повернутись Створено: 9 листопада 2016 року, 12:55 Переглядів: 814

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація