9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вулицями Вінниці під прапором України пройшла урочиста хода Єдності Роздрукувати

22 серпня урочиста хода Єдності під прапором України об’єднала у своїх рядах сотні вінничан. Дружня колона із тридцятиметровим державним стягом, який несли військові, що брали участь в АТО, і дівчата в українських вишиванках, під звуки військового оркестру пройшла центральними вулицями обласного центру.

В урочистому марші взяли участь очільники самоврядної гілки влади Вінниччини – голова обласної Ради Сергій Свитко, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови облради Наталія Солейко; керівники облдержадміністрації, міської влади, представники депутатського корпусу, делегації з усіх районів, творчі та трудові колективи області, жителі та гості міста.

Учасники ходи пройшли вулицями Соборною та Хмельницьким шоссе до площі Василя Стуса, де продовжили святкування в рамках уже традиційного, VII обласного фестивалю народної творчості «Скарби Поділля».

Повернутись Створено: 22 серпня 2014 року, 16:54 Переглядів: 1035

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація