Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

В’ячеслав Негода: «Надходження місцевих бюджетів 366 об’єднаних громад склали 6, 3 мільярди гривень» Роздрукувати

В рамках проведення форуму в пленарній дискусії Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода розповів про стан та перспективи удосконалення територіальної організації влади в умовах децентралізації.

– За 9 місяців 2017 року надходження власних доходів місцевих бюджетів 366 об’єднаних територіальних громад склади 6,3 мільярди гривень, що в 1,8 рази більше, порівняно з 9 місяцями 2016 року. Об’єднання громад дозволило збільшити власні доходи бюджетів ОТГ з розрахунку на одного жителя до 2000 гривень. У 30 разів зросла державна підтримка на розвиток територіальних громад та розбудову їхньої інфраструктури. Основними завданнями забезпечення удосконалення влади на місцях залишається формування спроможних громад та упорядкування районного рівня, – зазначив В’ячеслав Негода у своєму виступі.

Перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко проаналізував стан реалізації реформи децентралізації у Вінницькій області.

– На території Вінницької області створено 24 об’єднаних територіальних громади, які об’єднали 76 місцевих рад. До завершення 2017 року буде створено 34 об’єднаних територіальних громад, що об’єднають 101 місцеву раду. Таким чином, частка площі ОТГ становитиме 15 відсотків від загальної площі області. Наразі в 24 ОТГ знаходиться 92 загальноосвітніх навчальних заклади та 88 дошкільних закладів. Розпочали свою роботу три центри надання адміністративних послуг в Немирівській міській, Якушинецькій та Вороновицькій селищних радах, – презентував процеси децентралізації в області Андрій Гижко.

Під час засідання розглянули напрями посилення спроможності місцевих громад, проблеми, перспективи та шляхи впровадження реформи децентралізації в Україні та Вінницькій області.

Народний депутат України Сергій Кудлаєнко ознайомив присутніх з законодавчими основами реформування місцевого самоврядування в Україні.

Крім того, обговорили фінансову децентралізацію місцевого самоврядування, напрями бюджетної політики на 2018 рік, наближення освітніх послуг до громади в рамках Нової української школи.

Також відбулась презентація проектної мережі розвитку об’єктів з надання первинної медичної допомоги (амбулаторні дільниці) та роботи ЦНАПів в умовах децентралізації надання послуг до споживача.

 

Повернутись Створено: 27 жовтня 2017 року, 14:16 Переглядів: 740

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація