Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

Вячеслав Соколовий: «Аграрії в складних умовах воєнного часу сумлінно працюють для забезпечення продовольчої безпеки» Роздрукувати

На Вінниччині завершився форум «Agro Вінниця» у рамках Дня поля. Участь у відкритті заходу взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та його заступники Дмитро Чаленко й Анатолій Ткач, Вінницький міський голова Сергій Моргунов із заступником Андрієм Очеретним, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський, аграрії та сільгоспвиробники.

– Форум «Агро Вінниця» – надзвичайно важливий захід для аграріїв Вінниччини та України. Тут – вітчизняні виробники агрегатів, посівної та ґрунтообробної техніки. Представлені виробники засобів захисту, добрив і багато чого іншого, – сказав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Дуже важливо, що тут є люди. Люди, які шукають рішення в складних умовах війни. Аграрії в умовах воєнного часу сумлінно працюють для забезпечення продовольчої безпеки. Продовольча безпека країни – це питання надзвичайно важливе. Мабуть, питання номер два. Перше – це перемога.

За його словами, аграрії сповна усвідомлюють власну відповідальність.

– Наші Збройні Сили роблять все для того, щоб виробництво на територіях подалі від лінії зіткнення та лінії бойових дій продовжувало працювати, – наголосив Вячеслав Соколовий. – Для нашої області надзвичайно важливою є можливість працювати на перемогу. Аграрії Вінниччини справляються з усіма завданнями з технологічних процесів виробництва агропродукції та її переробки.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив, що форум «Agro Вінниця» відбувся вдруге, але вперше – під час повномасштабної війни.

– Усі ті виклики, які стосуються аграріїв України, спонукали організаторів зробити цю виставку. І вона перевищила очікування – маємо близько 150 учасників, – сказав Вячеслав Соколовий. – Це свідчить про те, що аграрний бізнес потребує спілкування, обміну практиками, а також досвідом – як реагувати на виклики, пов’язані з агресією рашистів.

У рамках форуму була проведена конференція «Забезпечення продовольчої безпеки України та розвиток аграрного сектору», а також демопоказ техніки.

Крім того, відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Вінницькою міською радою, громадською організацією «Вінницький Клуб Ділових Людей» та громадською організацією «Клуб успішної молоді».

Повернутись Створено: 22 вересня 2023 року, 10:02

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація