Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Вячеслав Соколовий: «Аграрії в складних умовах воєнного часу сумлінно працюють для забезпечення продовольчої безпеки» Роздрукувати

На Вінниччині завершився форум «Agro Вінниця» у рамках Дня поля. Участь у відкритті заходу взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та його заступники Дмитро Чаленко й Анатолій Ткач, Вінницький міський голова Сергій Моргунов із заступником Андрієм Очеретним, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський, аграрії та сільгоспвиробники.

– Форум «Агро Вінниця» – надзвичайно важливий захід для аграріїв Вінниччини та України. Тут – вітчизняні виробники агрегатів, посівної та ґрунтообробної техніки. Представлені виробники засобів захисту, добрив і багато чого іншого, – сказав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Дуже важливо, що тут є люди. Люди, які шукають рішення в складних умовах війни. Аграрії в умовах воєнного часу сумлінно працюють для забезпечення продовольчої безпеки. Продовольча безпека країни – це питання надзвичайно важливе. Мабуть, питання номер два. Перше – це перемога.

За його словами, аграрії сповна усвідомлюють власну відповідальність.

– Наші Збройні Сили роблять все для того, щоб виробництво на територіях подалі від лінії зіткнення та лінії бойових дій продовжувало працювати, – наголосив Вячеслав Соколовий. – Для нашої області надзвичайно важливою є можливість працювати на перемогу. Аграрії Вінниччини справляються з усіма завданнями з технологічних процесів виробництва агропродукції та її переробки.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив, що форум «Agro Вінниця» відбувся вдруге, але вперше – під час повномасштабної війни.

– Усі ті виклики, які стосуються аграріїв України, спонукали організаторів зробити цю виставку. І вона перевищила очікування – маємо близько 150 учасників, – сказав Вячеслав Соколовий. – Це свідчить про те, що аграрний бізнес потребує спілкування, обміну практиками, а також досвідом – як реагувати на виклики, пов’язані з агресією рашистів.

У рамках форуму була проведена конференція «Забезпечення продовольчої безпеки України та розвиток аграрного сектору», а також демопоказ техніки.

Крім того, відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Вінницькою міською радою, громадською організацією «Вінницький Клуб Ділових Людей» та громадською організацією «Клуб успішної молоді».

Повернутись Створено: 22 вересня 2023 року, 10:02

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація