Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Вячеслав Соколовий: «Ціна звільнення нашої землі – дуже висока. Пам`ятатимемо кожного героя» Роздрукувати

У  День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність  країни, на площі ім.Тараса Шевченка відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку «Небесній Сотні та загиблим героям російсько-української війни».

У заході взяли участь родини загиблих героїв, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, їхні заступники, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський, депутати Вінницької міської та обласної рад,  громадськість та молодіжні активісти.

-  Сьогодні ми віддаємо шану всім загиблим героям – патріотам України, - сказав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. -  Вони в різні часи віддавали життя за рідну країну. Епохи - різні, а любов до Батьківщини  у всіх – однакова - незрадлива та жертовна.  Дата 29 серпня приурочена до дня найбільших втрат української армії на Донбасі — дня виходу з оточення в Іловайську. Бої під Іловайськом у 2014 році стали одним із кривавіших  моментів війни з російським агресором, тоді полягли 368 українських бійців, 18 - досі вважають зниклими безвісти. Другий рік триває повномасштабна війна. Довшим стає список тих, хто до останньої краплі крові захищав Україну. Ціна звільнення нашої землі – дуже висока.  Пам`ятатимемо кожного героя, кожну героїню.

Повернутись Створено: 29 серпня 2023 року, 11:27

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація