Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Вячеслав Соколовий: Для вирішення проблем громад спрямовуємо більше коштів Роздрукувати

У 2021 році в обласному бюджеті на конкурс «Комфортні громади» закладено понад 34 млн грн. Це майже удвічі більше, ніж було у минулому році. З урахуванням того, що громади значно масштабували свої проєкти і готові вносити 50% і більше від їх загальної вартості, прогнозується, що у 2022 році для конкурсу вдасться залучити близько 70 млн грн. Про це повідомив голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Сколовий на своїй сторінці у Фейсбук.

– 65 проєктів – реалізовано громадами. 46 мільйонів гривень – загальний бюджет. Сотні тисяч бенефіціарів – жителів Вінниччини, які відчувають практичну користь від реалізованих проєктів. Це кілька цифр, що свідчать про відмінні результати конкурсу обласної ради «Комфортні громади»  за 2021 рік, – зазначає Вячеслав Соколовий. – Ми не просто провели конкурс на високому організаційному рівні, а створили такі умови, за яких кожна громада області змогла взяти участь, подати якісний проєкт і успішно його реалізувати. Адже далеко не всі громади області, особливо серед новостворених, мали досвід проєктного менеджменту і необхідні фінансові можливості. Тож фахівці Вінницької обласної Ради підстраховували громади на усіх етапах участі в конкурсі: консультували в процесі написання проєктів, допомагали під час їх захисту та реалізації. А депутати змінили умови участі в конкурсі, зменшивши частку громад у співфінансуванні.

Голова обласної Ради акцентує, що у минулому році усі побачили, що запит на конкурс є, і він - значний. Практика показала, що переможці мають бути визначені на початку року, щоб громади мали вдосталь часу на реалізацію проєктів.

– І головний висновок – в громадах дуже багато відкритих питань щодо благоустрою, безпеки, інфраструктури для відпочинку та спорту і тд. Тому для їх вирішення потрібно спрямовувати більше коштів! – наголошує Вячеслав Соколовий. - Тим часом добігає кінця фінальний етап відбору проєктів-переможців конкурсу  «Комфортні громади» - 2022. Усі громади добре попрацювали над розробкою та захистом, тож заслуговують на слова подяки за старання та активну позицію.

Цьогоріч на обласний етап конкурсу «Комфортні громади» відібрано 173 проєкти. Після презентації вони перейшли до Експертної Ради, яка визначить переможців.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 9 лютого 2022 року, 15:44

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація