Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада передала у власність Міністерства оборони України шпиталь ветеранів

    Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни з комунальної власності переходить у державну – Міністерству оборони. На позачерговій сесії обласної Ради, 30 вересня, депутати підтримали рішення «Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у державну власність для задоволенн ....

  • Обласна рада провела чергову сесію

    Чергова 29 сесія Вінницької обласної Ради 8 скликання відбулася 30 вересня. Депутати розглянули 10 питань порядку денного. Більшість із них стосувалася приймання, передачі та оренди майна. Депутати проголосували за безоплатну передачу чотирьох спеціалізованих автомобілів Renault Duster Duster Погребищенській міській територіальній громаді для С ....

  • Обираємо назву обласної універсальної наукової бібліотеки – голосування триватиме по 12 жовтня

    Проводиться вивчення громадської думки щодо присвоєння імені Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці. Наприкінці липня найбільша обласна книгозбірня Вінниччини позбулася імені російського вченого К.А.Тімірязєва. Відповідне рішення ухвалили депутати на 27-й сесії обласної Ради. Крім того, була врахована думка колективу закладу та ре ....

Вячеслав Соколовий: «Джуринська та Шаргородська громади отримали 30 ліжок для потреб переселенців» Роздрукувати

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий передав 30 ліжок для потреб внутрішньо переміщених осіб у Джуринську та Шаргородську громади. Зустрічали благодійну допомогу Джуринська сільська голова Галина Попсуй, Шаргородський міський голова Володимир Барецький та секретар Шаргородської міської ради Катерина Кедик.

– Нині в кожній громаді ми бачимо потреби. В тому числі і в Джуринській, і в Шаргородській вони також є. Силами нашої команди Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу нам вдалося забезпечити ці дві громади ліжками для переселенців. Ми знаходимо можливості допомагати, над цим працюють усі, – каже Вячеслав Соколовий. – В Джуринську громаду ми передали 10 ліжок, у Шаргородську – 20. Я радий, що людям буде тепер набагато комфортніше жити. Війна закінчиться, і це все буде слугувати нашим людям, громаді.

Джуринська сільська голова Галина Попсуй розповідає, що в громаді проживає 1147 внутрішньо переміщених осіб, з них – 333 дитини.

– Дуже багато людей приймали транзитом – тисячі, вони приїжджали вночі. Ми зустрічали, годували, давали помитися, і вранці вони їхали далі. Зараз окремі сім’ї повертаюся до своїх домівок, але більшість залишається і живе у нас, – розповідає Галина Попсуй. – За можливістю намагаємося надавати гуманітарну допомогу. Із одягу – те, що люди привозять. Із харчів – те, що вирощується на наших полях. Крім цього, наші сільгоспвиробники заготовили для потреб громади ячмінну і пшеничну крупи, борошно, олію. Усе це теж надаємо внутрішньо переміщеним особам. Допомагають також благодійники. Разом з Міжрегіональним гуманітарним штабом Вячеслав Соколовий організував допомогу. Зокрема, для потреб переселенців ми отримали продуктові набори, предмети першої необхідності, а сьогодні – ще й ліжка.

Шаргородський міський голова Володимир Барецький говорить, що з початком повномасштабного вторгнення Шаргородщина розгорнула цілу мережу приймання внутрішньо переміщених осіб.

– За весь період ми прийняли близько 8 тисяч, нині в громаді проживає 2,5 тисячі переселенців, з них – майже 900 дітей. В основному, люди проживають у приватних будинках, в сім’ях. Люди – в нас гостинні. На сьогодні в нас залучені дитячі садочки. І ось тут в Гибалівці ми обладнали тимчасовий прихисток для переселених осіб. Ми приймаємо людей як рідних, розуміючи їхню ситуацію, приймаємо всім селом. Якщо в будинку проживають переселенці, то всі навколо допомагають – зносять харчі, одяг, підтримують всім необхідним. Тому допомогу, в тому числі й продуктову, яку ми отримуємо від Міжрегіонального гуманітарного штабу, міжнародних організацій, ми розподіляємо для потреб переселенців. Допомагають місцеві сільгоспвиробники, ми сконцентрували в себе на складах і борошно, і крупи трьох видів, і олію, і м'ясо. Намагаємося надавати всю необхідну допомогу.

Вячеслав Соколовий зазначає, що обласна Рада співпрацює з усіма громадами Вінниччини.

– Ми постійно шукаємо можливості допомагати, я дякую усім, хто дотичний до роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу – волонтерам, благодійним фондам, міжнародним партнерам. До цього процесу залучено багато людей: і місцеві жителі, і співробітники міської та обласної рад, які допомагають із фасуванням продуктів. Байдужих немає. В такий час ми повинні бути згуртовані, – підкреслює голова обласної Ради.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 13 травня 2022 року, 11:26

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація