Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги» Роздрукувати

Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області.

Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий.  Він привітав усіх новообраних голів із обранням на посади голів районних рад, сільських, селищних міських голів та побажав всім успіхів у роботі, розвитку та процвітання громадам. 

– Результат наших правильних та системних рішень і дій люди повинні відчути якнайшвидше, це стосується всієї Вінниччини, – сказав у своєму виступі Вячеслав Соколовий. – Тепер абсолютно всі громади мають бути рівноправними з бюджетною та фінансовою незалежністю, з прямими відносинами із державним бюджетом та власною базою оподаткування. Основне наше завдання – розпоряджатись цими можливостями  так, щоб кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту отримував якісні адміністративні, медичні та освітні послуги.

Голова обласної Ради переконаний, що Координаційна рада має стати платформою для напрацювання правильних та зрозумілих рішень, які відповідатимуть  вимогам й потребам сьогодення.

– Розвиток громад – це не просто перспектива, це наша з вами мета, – зазначив Вячеслав Соколовий. –  Вінниччина – єдина велика спільна громада, тому, впевнений, що стратегію її розвитку на 10 років, яку ми розробляємо,  будемо реалізовувати разом.

В ході засідання присутні члени Координаційної ради підтримали пропозицію голови обласної Ради ухвалити рішення «Про утворення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради» , а також положення про її роботу.

Координаційна рада – це єдиний дорадчий орган, де представлені усі громади Вінниччини.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 16 грудня 2020 року, 12:47 Переглядів: 949

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація