Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

Вячеслав Соколовий на відкритті виставки «АгроВінниця»: «Об’єднати зусилля і дати поштовх для розвитку нашої аграрної галузі» Роздрукувати

7 вересня на території вінницького аеропорту розпочала роботу перша регіональна виставка «АгроВінниця». Її учасниками стали понад 200 представників провідних українських і світових виробників сільгосптехніки і устаткування. Учасники виставки презентують найсучасніші технології та інноваційні рішення, які уже застосовуються в агробізнесі та покращують інтенсивність виробництва. Також у програмі - масштабні польові демонстрації роботи техніки, демо-покази різноманітних сільськогосподарських машин.

У відкритті виставки взяли участь Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голова облдержадміністрації Сергій Борзов. 

Організатори виставки - ТОВ «ТД «Промфінінвест», за підтримки Вінницької обласної Ради, Вінницької міської ради та облдержадміністрації.

- Ця виставка повинна мати продовження. Це чуємо і від учасників, і від тих, хто приїхав ознайомитися із технікою та устаткуванням, від наших фермерів. І ми маємо це підтримувати, - сказав на відкритті агровиставки голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. - Питання проведення такої виставки уже назріло давно, адже Вінниччина входить у ТОП-5 найпотужніших аграрних регіонів. Важливо, що ми маємо зручне логістичне розташування. Сьогоднішній день дозволить багатьом зав’язати ділові і партнерські стосунки. А сам захід покликаний допомогти нашому аграрному сектору стати більш високотехнологічним і отримувати високі результати виробництва. Відтак ми будемо мати розвиток і аграрного сектору, усього Вінницького регіону. А це і працевлаштування, і податки, це і участь у розвитку інфраструктури міст сіл і селищ.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив, що проведення агровиставки такого масштабу – знакова подія для усього регіону.

- Ми достатньо серйозно працюємо над тим, щоб з інноваційної точки зору аграрний сектор у Вінницькій області розвивався. Вінницька міська рада разом з аграрним університетом створили Агрохаб, щоб було можливо застосовувати найновіші технології, які сьогодні використовуються у сільському господарстві. Зрозуміло, що це все питання не одного дня. Але дорогу подолає той, хто йде. Тому робимо усе для того, щоб Вінниця  і Вінницькій регіон були найкращим. І ця виставка має бути на постійній основі.

За словами Олександра Погребного, організатора виставки, в Україні нині відбувається близько 100 різних аграрних заходів.

- Сьогоднішню виставку сміливо можна зарахувати до ТОП-5. Кінцеві результати будемо бачити уже після закінчення виставки, коли поспілкуємося з учасниками, запитаємо, скільки у них було контрактів, яка була кількість людей. Словом, коли підіб’ємо підсумки, - розповів він.

У перший день роботи виставки відбулася конференція «Аграрна галузь Вінниччини: стан та перспективи розвитку». У рамках цього заходу заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач розповів про стан розвитку агропромислового комплексу Вінницької області. Також відбулися презентації Агрохабу та агрокластеру «Агровін», створеного у рамках проєкту децентралізованої співпраці МСЗ Франції.

Агрокластер презентувала виконавча директорка Ірина Насадюк, Агрохаб – проректорка з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та міжнародної діяльності Вінницького національного аграрного університету.

- Технології, наука, їх практичне застосування повинні йти разом, - звернувся до присутніх голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Сьогоднішня наша конференція покликана в першу чергу для того, щоб об’єднати зусилля виробників і дати поштовх для розвитку нашої аграрної галузі в подальшому. У залі практики – середні, малі, великі фермерські господарства Вінниччини. І краще за вас ніхто не знає потреби цієї галузі. Тому, зважаючи на виклики сьогодення, практики мають говорити з науковцями і спільно знаходити шляхи до реалізації успішних проєктів. Є досвід інших країн, де агрокластери і агрохаби відіграють важливу роль в розвитку цього сектора економіки.

Виставка «АгроВінниця» триватиме із 7 по 9 вересня.
 

Довідково

15 квітня 2021 року сім підприємств агропромислового комплексу та аграрної науки Вінницької області ініціювали підписання Меморандуму про створення комунікаційної платформи для розвитку як власного бізнесу, так і аграрної галузі в цілому. До цієї групи-ініціаторів увійшли – ТОВ «Діброва і К»,  ТОВ «Агропослугтранссервіс», ТОВ «Аграна Фрут Україна», ТОВ «Органік Д»,  ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика», Вінницький національний аграрний університет, Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН.

Поштовхом до такого кроку стала реалізація у Вінницькій області проєкту децентралізованого співробітництва м. Вінниці й м. Діжон та Вінницької області й регіону Бургундія Франш-Конте (Французька Республіка) за сприяння та методологічної підтримки компанії «BETEN INGENIERIE» й Асоціації Vitagora. Був укладений Меморандум про створення інноваційного агропромислового  кластера «AgroVin».

Повернутись Створено: 7 вересня 2021 року, 19:26

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація