Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада передала у власність Міністерства оборони України шпиталь ветеранів

    Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни з комунальної власності переходить у державну – Міністерству оборони. На позачерговій сесії обласної Ради, 30 вересня, депутати підтримали рішення «Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у державну власність для задоволенн ....

  • Обласна рада провела чергову сесію

    Чергова 29 сесія Вінницької обласної Ради 8 скликання відбулася 30 вересня. Депутати розглянули 10 питань порядку денного. Більшість із них стосувалася приймання, передачі та оренди майна. Депутати проголосували за безоплатну передачу чотирьох спеціалізованих автомобілів Renault Duster Duster Погребищенській міській територіальній громаді для С ....

  • Обираємо назву обласної універсальної наукової бібліотеки – голосування триватиме по 12 жовтня

    Проводиться вивчення громадської думки щодо присвоєння імені Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці. Наприкінці липня найбільша обласна книгозбірня Вінниччини позбулася імені російського вченого К.А.Тімірязєва. Відповідне рішення ухвалили депутати на 27-й сесії обласної Ради. Крім того, була врахована думка колективу закладу та ре ....

Вячеслав Соколовий на виїзному засіданні агрокластеру «АгроВін»: «Аграріям потрібно гнучко підходити до вирішення логістичних питань» Роздрукувати

10 серпня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та його заступники Дмитро Чаленко й Анатолій Ткач взяли участь у виїзному засіданні агрокластеру «АгроВін». Засідання відбулося у селищі Вапнярка за участі представників територіальних громад та агросектору Вінницької області.   

– Незважаючи на воєнний стан, засідання агрокластеру проводяться регулярно. Разом ми можемо ефективно відповідати на виклики, які виникли через повномасштабну військову агресію, – каже голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. –  Обласна Рада в сесійній залі підтримує питання, які підіймають аграрії області щодо відпрацювання логістики та роботи контролюючих і дозвільних органів. Зараз глобальне питання – війна та оборона країни. Наші агровиробники довели, що можуть вирощувати врожаї навіть у воєнний час. Так, через війну порушена логістика та ринки збуту, але основним завданням зараз є – твердо триматися «на плаву».   

Під час зустрічі представники агробізнесу обговорили питання оптимізації використання мінеральних добрив, забезпечення ефективного ведення сільського господарства в умовах кліматичних змін та воєнного стану.

– Аграріям, як і раніше, потрібно гнучко підходити до вирішення збутових та логістичних питань. Зараз завдання – вибудувати виробництво, структуру посівів, знайти приміщення для зберігання та сушіння, відпрацювати логістику, оптимізувати витрати на культури. Це необхідно, щоб зберегти свій потенціал, ресурс, не розпорошити оборотні кошти, мобілізуватися та скооперуватися, – каже Вячеслав Соколовий – Від того, як працює аграрний сектор в Україні, великою мірою залежить і наша економічна потужність. Ми не є високотехнологічною областю з виробництва, хоча процеси, пов’язані з релокованими підприємствами, дещо змінюють ситуацію. Як би не було складно, вдалося безперешкодно пройти весняну посівну кампанію і догляд за культурами та підійти до збирання врожаю.   

Вячеслав Соколовий зазначає, що цей рік аномальний, відсутність опадів або їхня надмірність вплине на майбутній урожай ріпаку та осінніх культур – кукурудзи, соняшника, сої тощо.   

– Наша область справляється з викликами, які диктує сьогодення. В кожного з вас ведеться робота в підтримці громад, які приймають переселенців. Ви працюєте в гуманітарному напрямі, підтримуєте військовослужбовців автотранспортом, різним військовим спорядженням, яке допомагає нашим збройним силам, – додає голова обласної Ради.  

Він підкреслює, що сьогоднішня панельна дискусія на базі агрокластеру допомагає отримати об’єктивну інформацію та налагодити зв’язки.  

– Потрібно разом виходити на ринку збуту, кооперуватися та спільно приймати рішення, – підсумовує Вячеслав Соколовий. – Обмін актуальною інформацією дозволяє усім учасникам агрокластеру тримати руку «на пульсі». Завдяки цьому  можна приймати правильні рішення, що дозволять підвищувати економічні показники ведення сільського господарства в області.

Повернутись Створено: 10 серпня 2022 року, 18:40

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація