Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

Вячеслав Соколовий на виїзному засіданні агрокластеру «АгроВін»: «Аграріям потрібно гнучко підходити до вирішення логістичних питань» Роздрукувати

10 серпня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та його заступники Дмитро Чаленко й Анатолій Ткач взяли участь у виїзному засіданні агрокластеру «АгроВін». Засідання відбулося у селищі Вапнярка за участі представників територіальних громад та агросектору Вінницької області.   

– Незважаючи на воєнний стан, засідання агрокластеру проводяться регулярно. Разом ми можемо ефективно відповідати на виклики, які виникли через повномасштабну військову агресію, – каже голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. –  Обласна Рада в сесійній залі підтримує питання, які підіймають аграрії області щодо відпрацювання логістики та роботи контролюючих і дозвільних органів. Зараз глобальне питання – війна та оборона країни. Наші агровиробники довели, що можуть вирощувати врожаї навіть у воєнний час. Так, через війну порушена логістика та ринки збуту, але основним завданням зараз є – твердо триматися «на плаву».   

Під час зустрічі представники агробізнесу обговорили питання оптимізації використання мінеральних добрив, забезпечення ефективного ведення сільського господарства в умовах кліматичних змін та воєнного стану.

– Аграріям, як і раніше, потрібно гнучко підходити до вирішення збутових та логістичних питань. Зараз завдання – вибудувати виробництво, структуру посівів, знайти приміщення для зберігання та сушіння, відпрацювати логістику, оптимізувати витрати на культури. Це необхідно, щоб зберегти свій потенціал, ресурс, не розпорошити оборотні кошти, мобілізуватися та скооперуватися, – каже Вячеслав Соколовий – Від того, як працює аграрний сектор в Україні, великою мірою залежить і наша економічна потужність. Ми не є високотехнологічною областю з виробництва, хоча процеси, пов’язані з релокованими підприємствами, дещо змінюють ситуацію. Як би не було складно, вдалося безперешкодно пройти весняну посівну кампанію і догляд за культурами та підійти до збирання врожаю.   

Вячеслав Соколовий зазначає, що цей рік аномальний, відсутність опадів або їхня надмірність вплине на майбутній урожай ріпаку та осінніх культур – кукурудзи, соняшника, сої тощо.   

– Наша область справляється з викликами, які диктує сьогодення. В кожного з вас ведеться робота в підтримці громад, які приймають переселенців. Ви працюєте в гуманітарному напрямі, підтримуєте військовослужбовців автотранспортом, різним військовим спорядженням, яке допомагає нашим збройним силам, – додає голова обласної Ради.  

Він підкреслює, що сьогоднішня панельна дискусія на базі агрокластеру допомагає отримати об’єктивну інформацію та налагодити зв’язки.  

– Потрібно разом виходити на ринку збуту, кооперуватися та спільно приймати рішення, – підсумовує Вячеслав Соколовий. – Обмін актуальною інформацією дозволяє усім учасникам агрокластеру тримати руку «на пульсі». Завдяки цьому  можна приймати правильні рішення, що дозволять підвищувати економічні показники ведення сільського господарства в області.

Повернутись Створено: 10 серпня 2022 року, 18:40

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація