Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Вячеслав Соколовий: обласна Рада зацікавлена у збереженні Вінницького госпіталю ветеранів війни і його повноцінній роботі Роздрукувати

– Ліквідації Вінницького госпіталю ветеранів війни за каденції обласної Ради 8 скликання не буде! Сьогодні я сказав це нашим захисникам та захисницям, які стурбовані роботою закладу і прийшли на зустріч до обласної ради. І це не просто слова! Цього року Вінницька обласна Рада виділила 2,5 млн грн на придбання кисневої станції високої потужності для госпіталю та 1,5 млн грн – на капремонт системи забезпечення централізованої подачі кисню. Ще 1 млн грн виділила Вінницька міська рада. Тобто ми доукомплектовуємо шпиталь дороговартісним медичним обладнанням, тоді як в інших регіонах такі заклади були просто ліквідовані. Це вже говорить про те, що ми зацікавлені в його роботі, а головне в тому, щоб ветерани мали де отримати якісні безкоштовні медичні послуги та пройти реабілітацію, – зазначив голова обласної Ради Вячеслав Соколовий

19 липня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зустрівся з представниками громадських, ветеранських, волонтерських організацій, учасниками бойових дій, учасниками АТО/ООС та добровольчих батальйонів щодо ситуації, яка склалася у Вінницькому обласному клінічному госпіталі ветеранів війни. Обговорили питання проблеми із фінансовим забезпеченням закладу та харчуванням, а також зі збереженням профільних спеціалістів.

Участь у зустрічі взяли заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк, голова облдержадміністрації Сергій Борзов, депутати обласної Ради.

Перед присутніми виступила представниця волонтерської організації, депутатка Вінницької міської ради Олена Верлан-Кульшенко, яка зачитала звернення до представників політичних фракцій в обласній Раді та до керівництва області.

– На сьогодні проблеми в роботі госпіталю є, це – правда. В першу чергу – фінансові, які потягнули за собою кадрові питання, харчування тощо. Вже працює комісія, створена облдержадміністрацією, яка вивчає причини недофінансування медзакладу. До її складу делеговано депутатів облради. Відомо, що нині заклад недоотримує близько 19 млн грн на рік, які мають бути перераховані Національною Службою Здоров‘я України відповідно до укладених договорів. Це ті кошти, що покривають зарплату, медичне обслуговування, лікарські засоби та харчування, – говорить голова обласної Ради.

Попередньо – причина недоотримання коштів в тому, що надані медичні послуги не коректно вносились в електронну систему eHealth, яка забезпечує реалізацію програми медичних гарантій населення. Якщо остаточні висновки комісії підтвердять цю причину, то питання фінансування роботи шпиталю вирішиться шляхом налаштування роботи закладу з системою eHealth.

Після виступів та всебічного обговорення ситуації, яка склалася навколо госпіталю ветеранів війни, присутні вирішили:

– зачекати остаточних висновків комісії, утвореної головою облдержадміністрації, яка нині працює у медичному закладі;

– ініціювати збори трудового колективу госпіталю та обговорити проблеми й обставини, що спричинили до напруженої ситуації в шпиталі;

– знайти шляхи стабілізації роботи госпіталю.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 19 липня 2021 року, 14:48 Переглядів: 585

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація