Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Вячеслав Соколовий: «Підприємство з Брацлава прийняло на свою територію два релокованих виробництва» Роздрукувати

8 червня, перебуваючи з робочим візитом у Брацлавській селищній територіальній громаді, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, його заступник Дмитро Чаленко та Брацлавський селищний голова Микола Кобринчук ознайомилися з роботою релокованих підприємств.

Генеральний директор брацлавського підприємства розповів, що на базі їхніх виробничих площ були розміщені два релокованих виробництва з Харківщини та Донеччини.

– Я поставив себе на місце тих керівників, у яких зруйновані підприємства. Ми мали можливість, у нас є комунікації, гарні виробничі площі, то ми їх і запросили. Це така українська, нормальна й правильна солідарність, відкрита душа, – розповідає керівник.

Начальник виробництва релокованого підприємства, каже, що їхнє підприємство було повністю зруйноване, верстати знищені, залишилось зовсім трохи готової продукції, але і її доведеться «підлатати».

– У Брацлав вже переїхало кілька наших співробітників. Люди, які вміють працювати й знають, що робити, – потрібні для швидкого налагодження виробництва, – зазначає він. – Крім того, на підприємстві працюють і місцеві жителі. Власне, саме завдяки їм ми й почали швидко відновлюватися.

Іншому підприємству пропонували переїхати на якесь із підприємств центральної чи західної України.

– Ми дуже задоволені умовами, які тут отримали. Чесно кажучи, чим менший населений пункт, тим доброзичливіші люди. Умови тут просто чудові, тут всі один одному допомагають, – каже заступник керівника підприємства

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий поспілкувався з працівниками переміщених підприємств.

– Та динаміка росту, яку ви демонструєте зараз, є однозначно результатом командної праці, правильних пріоритетів, які визначило ваше керівництво, і, безпосередньо, ви – ті, хто втілює плани й задуми в життя і дає можливість створювати інші блага, використовуючи вашу продукцію, – каже Вячеслав Сколовий. – Нині, як ніколи, потрібно бути згуртованими. Те, що робимо ми –це підтримка економіки, підтримка позицій країни і Президента, і демонстрація всьому світу, що ми цивілізована нація, люди, які заточені на добро й працюють на добро.

Голова обласної Ради зазначає, що Україну підтримує весь світ, а українці мають підтримувати один одного. Процес релокації – це демонстрація того, що українці, український бізнес, маючи довгу й добру історію взаємовідносин у мирний час, в період складних випробувань допомагають один одному.

– Зараз на Вінниччині – далеко за 30 релокованих підприємств. Деякі вже повністю відновили свою роботу. Попит на їхню продукцію є. Не тільки в Україні, а й за кордоном, – коментує Вячеслав Соколовий. – Над тим, аби створити умови, запропонувати можливості для переїзду підприємств з інших регіонів працює і обласна Рада, і громади, і військова адміністрація. Проведено серйозний моніторинг наших можливостей, є постійний зв'язок із тими, хто має бажання і потребу перемістити свої виробничі потужності. Цей процес триває, адже всі зацікавлені, щоб весь бізнес в країні працював повноцінно.  Місцеве самоврядування Вінниччини зацікавлене в створенні нових підприємств, робочих місць, додаткових можливостей для надходжень у місцевий бюджет.

Повернутись Створено: 9 червня 2022 року, 10:40 Переглядів: 556

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація