Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Вячеслав Соколовий привітав медичних працівників Вінниччини з професійним святом Роздрукувати

17 червня, напередодні Дня медичного працівника, у Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. М. І. Пирогова відбулися урочистості за участі представників медичної галузі Вінниччини.

Присутні на зібранні хвилиною мовчання вшанували всіх захисників і захисниць України, медичних працівників, мирних жителів нашої держави, які загинули в результаті військової агресії росії проти України.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, голова обласної військової адміністрації Сергій Борзов та Вінницький міський голова Сергій Моргунов привітали медичних працівників з професійним святом.

– Шановні лікарі та медичні працівники! Щиро вітаю вас із професійним святом! У вашій професії – десятки спеціалізацій, напрямів та посад. А мета – єдина. Шляхетна. Благородна. І альтруїстична! Це – турбота про здоров’я людей, – зазначив голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Медики – завжди перші й завжди на передовій. Ви першими протистоїте пандеміям та епідеміям. Першими надаєте медичну допомогу при надзвичайних ситуаціях. Сьогодні ви рятуєте життя наших військових, разом з ними ви знову на передньому краї боротьби за українців і Україну.

За словами Вячеслава Соколового, Вінниччина посіла своє місце в українській і світовій медицині. Випускники медичного університету ім. М. І. Пирогова мають репутацію кваліфікованих фахівців.

– У наших обласних лікарнях проводяться надскладні операції: з пересадки органів та на відкритому серці. Досвід медиків Вінниччини запозичують їхні колеги з інших регіонів. Дякую за невтомну працю кожному працівнику медичної галузі! Бажаю не лише дбати про здоров’я інших, а й берегти власне. Щастя та добробуту вам і вашим родинам! Нам усім – Перемоги! – привітав Вячеслав Соколовий медиків.

Керівники області та міста нагородили кращих працівників медичної галузі Почесними грамотами обласної Ради та обласної військової адміністрації й Подяками Вінницької міської ради. Також вручили почесну відзнаку «Заслужений лікар України» Василю Железняку.

Нині до лав медичної спільноти Вінниччини увійшли 132 медичних працівники з територій, де ведуться активні бойові дії та з окупованих територій.

На Вінниччині створено один із найбільших медичних гуманітарних хабів, який постійно надає допомогу ліками та виробами медичного призначення областям, які постраждали від військової агресії та внутрішньо переміщеним особам області.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 17 червня 2022 року, 13:32 Переглядів: 707

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація