Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Вячеслав Соколовий привітав вінницьких нацгвардійців з Днем Національної гвардії України Роздрукувати

До Дня Національної гвардії України у військовій частині 3008 відбулися урочистості з нагоди 9-ї річниці створення Нацгвардії. Зі святом особовий склад військової частини 3008 привітали голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та заступник начальника обласної військової адміністрації Олександр Піщик.

Командир військової частини Володимир Джула зазначив, що з першого дня створення формування – у березні 2014 року – і по сьогодні воїни-гвардійці щоденно виконують завдання із захисту незалежності та територіальної цілісності держави.

- Наша військова частина пройшла непростий шлях. За 8 років війни на сході держави і понад рік повномасштабного вторгнення росії в Україну багато військовослужбовців показали себе з найкращого боку – принциповими, мужніми, стійкими воїнами. Протягом нашої непростої історії ми ламали плани ворогів та діяли тільки в інтересах українського народу. Завжди будемо пам’ятати тих військовослужбовців, які загинули за Батьківщину, - сказав Володимир Джула.

Військова частина 3008 втратила 17 військовослужбовців – вони загинули за Україну. П’ятеро - безвісти зникли. 85 - отримали поранення. Пам’ять військовослужбовців, загиблих у боях з російськими загарбниками, вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника загиблим Героям.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий привітав особовий склад військової частини з 9-ю річницею створення Національної гвардії України. Він наголосив, що мужність українських нацгвардійців, їх патріотизм та відданість – приклад для військових інших країн світу.

- Українці пишаються своєю Національною гвардією. Ви - мужні, ви – стійкі, ви виконуєте надскладні завдання із захисту держави, забезпечуєте порядок і спокій на мирних територіях, бороните землю від російського окупанта, - звернувся Вячеслав Соколовий до військовослужбовців. -  Ви зупинили ворога, а тепер поступово відтискаєте його з української землі. Дякуємо тим, хто зараз на передовій. Пам’ятаємо тих, хто поклав своє життя за волю та незалежність країни. Перемоги нам усім!

Привітав гвардійців зі святом також заступник голови обласної військової адміністрації Олександр Піщик.

- Дякую за службу. За вашу мужність, силу, хоробрість. Сьогодні саме той час, коли ви своїми діями, своїм життям пишете нову історію України. Це те, що ми маємо залишити нашим нащадкам, - сказав він.

Під час урочистостей нацгвардійцям вручили Почесні грамоти обласної Ради та обласної військової адміністрації.

Повернутись Створено: 26 березня 2023 року, 09:58

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація