22 червня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Вячеслав Соколовий: Прохання чорнобильців виконано - на ліфт для диспансеру виділено 2 млн. грн Роздрукувати

Депутати обласної Ради під час розгляду питань порядку денного 9 чергової сесії ухвалили  проєкт рішення «Про внесення змін до рішення 3 сесії обласної Ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року № 19 «Про обласний бюджет на 2021 рік» (зі змінами)».

Одним з пунктів змін до бюджету передбачено 2 млн грн на реконструкцію приміщення головного корпусу КНП «Вінницький обласний спеціалізований клінічний диспансер радіаційного захисту населення Вінницької обласної Ради» зі встановленням зовнішнього ліфта.

Про будівництво цього ліфта говорили на зустрічах з головою обласної Ради самі чорнобильці.

– Керівники найчисельніших у Вінницькій області громадських організацій, що опікуються постраждалими від Чорнобильської катастрофи, звернулись до мене з проблемою відсутності зовнішнього підйомника у їхньому профільному медзакладі, – пояснює голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Без ліфту лікарня не зможе працювати за угодами із НСЗУ, відповідно, не виконуватиме свою основну функцію. Крім того, в цьому медзакладі лікуються люди, для яких піднятися сходами на другий поверх – велика проблема. Прохання чорнобильців виконано, гроші на ліфт для диспансеру виділили.

За його словами, коштів на встановлення зовнішнього ліфта в бюджеті на 2021 рік передбачено не було, тому завдячуючи депутатам обласної Ради, які сьогодні підтримали рішення про внесення змін до головного фінансового документу області, на потреби лікарні направлять необхідну суму – 2 млн грн. Крім встановлення зовнішнього підйомника, за ці кошти буде завершено реконструкцію приміщення головного корпусу.

Також на сесії під час ухвалення змін до обласного бюджету, депутати передбачили 365 тис. 312 грн для дев’яти районних бюджетів та бюджетів територіальних громад на здійснення компенсаційних виплат виділили кошти за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування. Крім цього, підтримали виділення понад 2,6 млн грн для завершення робіт з реконструкції будівлі з прибудовою у комунальному закладі «Вінницька академія неперервної освіти».

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

 

Повернутись Створено: 28 травня 2021 року, 11:26 Переглядів: 515

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація