18 травня о 12.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх), з використанням платформи ZOOM відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету

 

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Вячеслав Соколовий провів прийом громадян в громадах Жмеринського району Роздрукувати

Сьогодні, 30 квітня, голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий провів прийом громадян у трьох громадах Жмеринського району: Шаргородській, Джуринській та Мурафській. 

Зі своїми питаннями до очільника облРади звернулось кілька десятків жителів громад. Більшість їхніх питань стосувалися благоустрою територій, вивезення побутових відходів, ремонту доріг. Люди також просили допомоги в питаннях юридичного, майнового та дозвільного характеру.

Вячеслав Соколовий зазначив, що, в межах своєї компетенції, він надаватиме допомогу всім, хто звернувся. 

— Були питання, що стосувалися розслідування кримінального провадження, незаконного звільнення з роботи, питання майнового характеру, зокрема, щодо користування водоймами. Ми активно включимся там, де це можливо, щоб людям допомогти, - сказав голова обласної Ради. 

За його словами, чимало питань, з якими звертались люди, мають вирішуватись на рівні місцевих рад. Разом з тим, чимало звернень стосувалося стану доріг,  ремонт яких має фінансуватися з державного бюджету. 

— Є питання, де має бути фінансування з державного бюджету, зокрема, на місцеві дороги державного значення. Тут процес і процедура довші – потрібна проєктно-технічна документація, план фінансування, - пояснює Вячеслав Соколовий. — Питання належить до компетенції органів виконавчої влади, це - облдержадміністрація, Служба автомобільних доріг, облавтодор як виконавець. Будемо звертатися, щоб починали працювати. 

Повернутись Створено: 30 квітня 2021 року, 15:45 Переглядів: 458

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація