Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Вячеслав Соколовий провів засідання Правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Роздрукувати

12 лютого голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів засідання Правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

Керівник Секретаріату Віктор Вікалюк прозвітував про діяльність Асоціації у 2023 році. Завідувачка Центру комунікацій, зовнішніх зв’язків та залучення грантових ресурсів Ольга Олійник презентувала результати діяльності Асоціації, акцентувала увагу на проведених зустрічах, семінарах, навчаннях, консультаціях з представниками громад Вінниччини, організаційну та правову допомогу органам місцевого самоврядування тощо.

Члени Правління затвердили звіт Ревізійної комісії про перевірку статутної діяльності Асоціації за 2023 рік, внесення змін до бюджету організації на 2023 рік, план роботи Секретаріату на  І квартал та на 2024 рік загалом.

Голова Правління Вячеслав Соколовий звернувся до членів Правління з пропозицією щодо створення спеціального фонду для допомоги Збройним Силам України.

– Питання допомоги ЗСУ залишається найактуальнішим. Вінницька обласна Рада спільно з Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування на запит громад відпрацювала механізм створення спеціального фонду для допомоги Збройним Силам України, –  сказав Вячеслав Соколовий. – Робота фонду спростить механізм використання коштів для підтримки ЗСУ. Фонд працюватиме винятково для придбання військового спорядження та обладнання. Це – спільне рішення усіх громад Вінниччини. Фонд буде наповнюватися не тільки за кошти місцевих бюджетів, а й юридичних осіб.

Члени Правління погодили проєкти рішень для розгляду на Загальних зборах Асоціації про членські внески на 2024 рік, новий штатний розпис,  проєкт бюджету та внесення змін до Статуту Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

На засіданні було розглянуто та ухвалено рішення з 12 питань порядку денного. Зокрема, погодили дату проведення Загальних зборів Асоціації.

Повернутись Створено: 12 лютого 2024 року, 15:13

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація