Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Вячеслав Соколовий: «Шаргородська районна лікарня має стати опорною» Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий взяв участь у першій сесії Шаргородської міської ради 8 скликання, яка відбулась 2 грудня. Він привітав новообраних депутатів і міського голову Володимира Барецького з початком роботи, а також депутатку міської ради Катерину Кедик з обранням на посаду секретаря міської ради.

Вячеслав Петрович закликав депутатський корпус до конструктивної, злагодженої та плідної роботи. На його переконання, тільки так можна забезпечити розвиток Шаргородської громади. Рада 8 скликання має зробити усе, що в її силах та повноваженнях, щоб виправдати очікування людей.

– У складі депутатського корпусу сформована професійна команда – це люди, які тут живуть і працюють, – сказав голова обласної Ради. – Люди, які знають проблематику Шаргородщини, можуть правильно окреслити перспективи розвитку та розуміють потреби громади. Об’єднані зусилля завжди дають гарний результат. Люди цього чекають, а ви, впевнений, до цього готові. Бажаю вам успіхів у роботі на благо людей.

Під час візиту на Шаргородщину Вячеслав Соколовий, який є уродженцем цього району, наголосив, що центральна районна лікарня має стати опорною. За його словами, функціональні потужності цього медзакладу не поступаються можливостям тих десяти лікарень Вінниччини, що вже мають такий статус.

– Шаргородська лікарня за кілька останніх років суттєво змінилася. Заклад отримав сучасне діагностичне обладнання, там працюють високопрофесійні медики. Тож зараз ми спрямовуємо наші зусилля, щоб Шаргородська районна лікарня здобула статус опорної. Є низка питань організаційного характеру, однак цей процес уже триває. Маю надію, що вже найближчим часом, поки буде визначатись статус лікарні, вона вже зможе надавати багатопрофільні послуги жителям Шаргородської, Джуринської, Мурафської, Копайгородської та інших громад, – зазначив Вячеслав Соколовий.

За його словами, нині ведеться робота щодо приведення матеріально-технічної бази лікарні до вимог, які встановлено для усіх медзакладів, визначених опорними в госпітальних округах. Зокрема, наразі обговорюється питання придбання комп’ютерного томографа, ангіографа та іншого необхідного обладнання.

Повернутись Створено: 3 грудня 2020 року, 10:35 Переглядів: 1119

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація