Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вячеслав Соколовий провів розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

    21 березня відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Засідання провів голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Участь у засіданні взяли начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов і їхні заступники, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голови районних рад, сільс ....

  • Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий - в ефірі телеканалу ВІТА

    Рік повномасштабної війни в Україні, сповнений важливих дат, багато з яких нагадують про трагедії та переломні події. Кожен може назвати моменти, які за цей час запам’яталися найбільше. Про важливі події для нашого регіону та про те, як боролася Вінницька область у найважчий для України рік, – в інтерв’ю голови обласної Ради Вяче ....

  • Обласна Рада оголошує конкурс для закладів освіти на отримання грантів

    Вінницька обласна Рада оголошує конкурс на отримання грантів для закладів вищої освіти, фахової передвищої світи, професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти (у т.ч закладів міської та сільської місцевості) за темою: «Розробка та застосування інформаційних та інноваційних технологій в упр ....

Вячеслав Соколовий: «Слава нашим добровольцям – всім, хто об’єднався у народне військо» Роздрукувати

14 березня у Вінниці відбулись заходи до Дня українського добровольця. Участь у них взяли керівництво області та міста, військовослужбовці, представники поліції та громадськості.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих українських воїнів та поклали квіти до скульптурної композиції «Дерево Свободи» на майдані Небесної Сотні.

– Нацією захисників та захисниць своєї держави – так тепер називають українців у світі. Не заради орденів, а за покликом сердець взялися у 2014 році за зброю тисячі українців, коли над Україною нависла смертельна загроза з боку росії. Так народилася велика армія добровольців, – сказав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – За рік жорстокої повномасштабної війни ця армія зросла та стала ще міцнішою. Її бійці життя віддають за рідну землю, за майбутнє своїх дітей. І тисячі добровольців сьогодні вступають до «Гвардії наступу», щоб знищувати загарбників та очищати землю України від російських окупантів; щоб здійснити мрію всіх українців – якнайшвидше здобути перемогу. Слава нашим добровольцям – військовим, волонтерам, медикам, водіям, аграріям, вчителям, музикантам, студентам – всім, хто об’єднався у народне військо. Ми точно переможемо!

Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов зазначив, що добровольці стали прикладом мужності, стійкості та честі.

– Ви – приклад боротьби українського народу за свободу. Ви – гордість українського народу та жах кремлівських посіпак, – сказав Сергій Борзов. – Дякую кожному та кожній.

За словами Вінницького міського голови Сергія Моргунова, сьогоднішній день – символ незламності.

– Згадаймо березень 2014 року, коли після Революції Гідності ми отримали підступну загрозу від нашого східного сусіда, саме добровольці першими стали щитом на захисті східних рубежів нашої країни, – сказав Сергій Моргунов. – Ми всі пам’ятаємо також черги до військкоматів після 24 лютого 2022 року. Люди були сповнені бажання захистити свої села та міста, захистити Україну. Низький уклін всім добровольцям. Всім героям і героїням. Синам і донькам України. За їхню мужність, за їхню незламність, за всю нашу згуртованість.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов відзначили добровольців Вінниччини Почесними грамотами обласної Ради та обласної військової адміністрації.

Повернутись Створено: 14 березня 2023 року, 11:30

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація