Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

Вячеслав Соколовий: «У Тульчинській громаді опалювальний сезон розпочався вчасно, проходить – якісно» Роздрукувати

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та перший заступник голови Володимир Кістіон побували з робочою поїздкою у Тульчинській громаді. Разом з Тульчинським міським головою Валерієм Весняним  вони ознайомилися з тим, як проходить опалювальний сезон, зокрема з роботою котелень, які опалюють заклади – освітній та соціального спрямування.

У громаді котельні двох закладів, на виконання рішення сесії Вінницької обласної Ради, були передані на баланс комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго». Для покращення енергозбереження та зменшення енергоспоживання  в котельнях вже замінили насоси та провели хімводоочистку. «Вінницяоблтеплоенерго» і надалі працює над енергоефективністю своїх об’єктів.

В.о. директора ліцею Людмила Фадєєва зазначила, що опалювальний сезон розпочався вчасно, температурний режим дотримується, постійно є гаряча вода.

– Діти можуть приймати гарячий душ. Під час повітряних тривог всі зобов`язані спуститися до укриття, яке розділено на окремі приміщення. Там продовжується освітній процес, – розповіла Людмила Фадєєва. – На цей момент у закладі навчається 355 ліцеїстів.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий також побував у Тульчинському обласному будинку дитини та ознайомився з роботою закладу. Нині установа надає різноманітні послуги з реабілітації дітей від 1 місяця до 10 років, дітей з інвалідністю – до 18 років. У закладі на вихованні перебуває 59 дітей. Там облаштовано просте укриття.

Голова обласної Ради звернув увагу на те, що для реабілітації дітей у закладі створені гарні умови.

– Треба віддати належне керівниці Марії Олексіївні та всьому колективу, які з душею та увагою ставляться до дітей. В закладі є відповідне укриття, воно облаштоване, – сказав Вячеслав Соколовий.

Він наголосив, що одним із першочергових завдань є готовність навчальних, соціальних і медичних закладів до опалювального сезону.

– Тульчинський обласний будинок дитини добре підготували до опалювального сезону, в приміщеннях – тепло. Котельня забезпечена резервним живленням. Завдяки професійній роботі працівників «Віннницяоблтеплоенерго» здійснено всі профілактичні та ремонтні роботи, –  зазначив Вячеслав Соколовий. – Ліцей, в якому ми побували, забезпечений і альтернативним живленням – дровами на 4 місяці наперед. Там дуже ефективно підходять до температурного режиму. В теплу пору розумно використовують енергогенерацію, не витрачають зайвих коштів, заощаджують. Рішення, які потрібні для підтримки цих закладів, – депутати приймають вчасно, за що вдячний депутатським постійним комісіям.

Перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон зазначив, що нинішні погодні умови дозволяються працювати в економрежимі.

– Сьогодні маємо приклад двох закладів, – як працюють обласні комунальні установи. Кілька років тому депутатським корпусом Вінницької обласної Ради ухвалене прагматичне рішення – об'єкти з виробництва тепла були передані від цих закладів на баланс спеціалізованого комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго», – пояснив Володимир Кістіон. – Якщо буде вузька спеціалізація - матимемо значно кращий результат.

Голова обласної Ради та його перший заступник також відвідали Центр надання соціальних послуг Тульчинської міської ради. Там функціонує дев’ять структурних підрозділів, установа надає 20 соціальних послуг. Зараз у Центрі також проживають внутрішньо переміщені особи.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий відзначив, що Центр надання соціальних послуг у Тульчинській громаді підготовлений до надання послуг на найвищому рівні.

 – Усе це – завдяки спільній злагодженій роботі команди міського голови Валерія Весняного й працівників центру, –  зауважив Вячеслав Соколовий. – За рахунок співфінансування місцевого й державного бюджетів, створено простір для осіб, які постраждали від домашнього насильства. А в період війни цей заклад також надає соціальні послуги і є місцем, де проживають внутрішньо переміщені особи – сім'ї з дітьми, люди старшого віку, які потребують особливого догляду і підтримки. Це демонстрація того, що тульчинці згуртовані і допомагають одне одному.

Повернутись Створено: 20 листопада 2023 року, 10:56

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація