Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Чергова сесія Вінницької обласної Ради відбудеться 23 квітня

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий видав розпорядження про скликання чергової 8 сесії. Сесія відбудеться у п’ятницю, 23 квітня 2021 року, початок - о 10:00. Депутати розглянуть 31 питання порядку денного. Зокрема, на розгляд сесії буде представлено низку кадрових, майнових та організаційних питань. Депутати ознайомлять ....

  • «Створюємо ліси разом»: керівники області долучилися до створення лісів майбутнього

    На території Вінницької області державними лісогосподарськими та лісомисливськими підприємствами проводиться Акція Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом». 10 квітня до створення лісів майбутнього долучилися голова обласної Ради Вячеслав Соколовий і його заступники та голова обласної державної адмін ....

  • В обласній дитячій лікарні розгорнуть стаціонарні паліативні ліжка

    Під час 7 чергової сесії Вінницька обласна Рада внесла зміни до статуту обласної дитячої клінічної лікарні. Зміни були внесені в частині мети та предмету діяльності лікарні. Оновлений Статут розширює повноваження медзакладу. Тепер тут зможуть надавати послуги не тільки третинної високоспеціалізованої допомоги, а й вторинної, до якої віднесено п ....

Вячеслав Соколовий: Вороновицький музей історії авіації і космонавтики потребує осучаснення Роздрукувати

8 квітня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий відвідав Вороновицьку територіальну громаду, зокрема, разом з селищним головою Олександром Ковіньком побував у музеї історії авіації і космонавтики імені Можайського.

– Вороновиця має історико-культурні пам’ятки, завдяки яким можна розвивати туристичну локацію. Необхідно визначитися, що важливіше у реконструкції музею історії авіації і космонавтики імені Можайського. Звичайно, необхідно відреставрувати саме приміщення, зробити все можливе, щоб його автентичність була збережена на сотні років,  – прокоментував голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – На сьогодні ми можемо констатувати, що таких палаців, як палац Грохольських-Можайських дуже мало не лише в області, а й в Україні.

Музей історії авіації і космонавтики імені Можайського розташований на другому поверсі пам’ятки архітектури місцевого значення - Палаці Ґрохольських-Можайських. Сам комплекс за результатами конкурсу «Сім чудес Вінниччини» (2007) був включений до номінації «Перлини Поділля» та входить до туристичних маршрутів палацами Вінниччини.

– Звісно, музей необхідно осучаснити, експозиції зробити інтерактивними, оновити історичні та інформативні стенди. Необхідно зберегти музейний комплекс, наповнювати його і надалі відповідним історичним змістом, – додав Вячеслав Соколовий.

Впродовж 2015-2017 рр. здійснено реставрацію фасаду пам’ятки за кошти, надані як грант Європейським Союзом в рамках проєкту «Туризм – запорука динамічного соціально-економічного розвитку громад».

У 2020 році рішенням обласної Ради Вороновицький музей історії авіації та космонавтики став відокремленим підрозділом Вінницького обласного краєзнавчого музею. В планах переглянути фонди музею, оновити експозицію новими експонатами та доповнити історичними фактами.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 8 квітня 2021 року, 18:00 Переглядів: 171

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація