28 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудеться засідання 16 чергової сесії

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Чергова сесія обласної Ради відбудеться 28 січня

    Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий видав розпорядження про скликання чергової 16-ї сесії обласної Ради 8 скликання. Вона відбудеться 28 січня. У порядку денному – 10 питань. Пленарне засідання сесії відбудеться з дотриманням встановлених правил і норм щодо карантину та з використанням відповідних засобів індивідуального захисту. Пр ....

  • Вінницька обласна програма «Питна вода»: громади можуть подавати заявки на участь до 15 лютого

    Вінницька обласна Рада 1 січня 2022 року розпочала прийом документів для участі в конкурсному відборі проєктів будівництва/реконструкції мереж і споруд водопостачання та водовідведення у рамках обласної програми «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки. Згідно із рішенням 15 сесії обласної Ради 8 скликання від 24 грудня 202 ....

  • У громадах Вінницької області завершився перший етап конкурсу «Комфортні громади»

    На Вінниччині завершився перший етап конкурсу «Комфортні громади» на 2021-2022 рік. Загалом для участі у ньому було подано 173 проєкти. Після схвалення на місцевому рівні 141 проєкт від 58 територіальних громад перейшов на другий обласний етап. До 14 січня вони мають пройти аналіз на відповідність технічним вимогам та комплектність. ....

Вячеслав Соколовий вручив контракти керівникам обласних комунальних підприємств Роздрукувати

13 січня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зустрівся з трьома переможцями конкурсних доборів на посади керівників комунальних підприємств і організацій.

Призначена на посаду директора Вінницького обласного медичного центру реабілітації дітей Лариса Мовчан отримала контракт строком на 3 роки.

Геннадію Мельнику, призначеному начальником Барського районного бюро технічної інвентаризації, голова обласної Ради вручив контракт на 5 років.

Вячеслав Соколовий також привітав Олександра Паламарчука з призначенням головою комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» на 5 років. 

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий обговорив із  новопризначеними керівниками питання сучасного стану підприємств і організацій, пріоритети та перспективи їх розвитку та побажав успішної й плідної роботи.  

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.
 

Повернутись Створено: 13 січня 2022 року, 15:41 Переглядів: 469

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація