Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Вячеслав Соколовий вручив нагороду «За заслуги перед Вінниччиною» військовослужбовцю Віктору Арнатовському Роздрукувати

5 вересня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий вручив Почесну відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною» Віктору Арнатовському – головному сержанту – командиру кулеметного взводу 12 окремого стрілецького батальйону в/ч А7096, учаснику бойових дій. На зустрічі з бійцем були присутні заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк, депутат обласної Ради, волонтер Віктор Пигуля та заступник Могилів-Подільського міського голови Михайло Слободянюк.

Віктор Арнатовський брав участь в АТО на території Донецької та Луганської областей, а з початку повномасштабного вторгнення воював на Херсонщині та Донеччині. У березні 2023 року, виконуючи бойове завдання, отримав поранення.

– За дорученням депутатів обласної Ради й за підтримки жителів Могилів-Подільської громади, бо подання на нагородження було саме від Могилів-Подільської міської ради, маю за честь вручити цю відзнаку, – сказав Вячеслав Соколовий. – Дякую за вашу позицію, мужність і патріотизм. Вперед до перемоги!

Нагадаємо, Почесна відзнака «За заслуги перед Вінниччиною» – найвища нагорода Вінницької області. Її присуджують щорічно за вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини, активну благодійну, гуманістичну та громадську діяльність. Цьогоріч нагороди удостоєно 15 жителів Вінницької області.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий передав блок швидкої зарядки «Bandera Power» військовій частині, у якій служить Віктор Арнатовський. Кошти на пристрій зібрав виконавчий апарат обласної Ради.
«Bandera Power» призначений для забезпечення критично важливого резервного електроживлення. Блоком можна підзаряджати пристрої зв’язку, смартфони, планшети, Starlink тощо.

Повернутись Створено: 5 вересня 2023 року, 14:19

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація