22 червня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Вячеслав Соколовий взяв участь у відкритті форуму з питань серцево-судинної хірургії та трансплантології Роздрукувати

На базі Вінницької обласної лікарні ім. М.І. Пирогова відбувся науковий форум «Актуальні питання серцево-судинної хірургії та трансплантології в Україні». В урочистому відкритті форуму взяли участь голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий та його заступник Ігор Івасюк.

Захід присвячений відкриттю сучасного кардіохірургічного і реперфузійного центру на базі Могилів-Подільської окружної лікарні інтенсивного лікування. Цей заклад – третій в області, який буде виконувати ендоскопічні операції судин та серця. 

Під час вітального слова Вячеслав Соколовий зазначив, що вітчизняна трансплантологія та кардіохірургія розвиваються дуже інтенсивно. Зокрема Вінниччина – серед  лідерів за кількістю проведених складних та інноваційних оперативних втручань на серці з низькими показниками летальності. Крім того, обласна медична програма передбачає створення центру трансплантології на базі «Пироговки». З обласного бюджету виділено 2,8 млн грн на закупівлю необхідного обладнання в районні лікарні, а також - в лікарню швидкої допомоги і психоневрологічну лікарню імені Ющенка.

- Нині на Вінниччині мешкає близько 60 людей із пересадженими органами – нирками, печінкою, серцем, кістковим мозком. Третина з них оперувалася за кордоном. Вінниччина стала однією з шести областей України, які увійшли до пілотного проєкту зі створення центрів трансплантології. Тож маємо докласти всіх зусиль, щоб в найкоротші терміни і у нас не менш успішно проводились такі операції. Бо вони рятують життя, - підкреслив голова обласної Ради.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 9 червня 2021 року, 17:26 Переглядів: 342

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація