Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Вячеслав Соколовий з робочою поїздкою відвідав Бершадську міську громаду Роздрукувати

Флоринська школа Бершадської міської громади взяла участь в конкурсі обласної Ради «Комфортні громади». За результатами оцінки проєкт з проведення капітального ремонту у спортивній залі школи визнано переможцем. Загальний бюджет – близько 700 тис. грн.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий разом з Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим та Бершадським міським головою Віталієм Драганом ознайомився із загальним станом освітнього закладу.

– Флоринська школа в нинішньому році виграла два важливих проєкти, в тому числі й в обласному конкурсі «Комфортні громади». Тут відбуватиметься реконструкція і відновлення спортзали, встановлять нові вікна, підлогу та зроблять оздоблення стін. Проведуть всі ті зміни, які необхідні для такої зали. У реалізації проєкту є кошти обласного бюджету та місцевої громади. Дуже важлива активність батьків, які долучилися до проєкту. Вони розуміють, що ця реконструкція буде працювати на покращення умов для їхніх дітей, – прокоментував голова обласної Ради Вячеслав Соколовий.

Наразі в школі навчається 371 учень. Тут поглиблено вивчають українську мову. Також створені умови для організації інклюзивної та індивідуальної  форм навчання. З 2014 року в закладі освіти запроваджена інклюзивна форма навчання, нині функціонує п'ять інклюзивних класів та ресурсна кімната.

Сьогодні освіта є пріоритетом в роботі органів місцевого самоврядування. Доступність та якість – це два ключових орієнтири, яких маємо досягти. Це також і підтримка Нової української школи, і розвиток інклюзивної освіти, й оновлення та модернізація матеріально-технічної бази закладів освіти. Тому до першого вересня плануємо завершити капітальний ремонт спортивної зали в рамках реалізації проєкту «Наша громада – територія здорового способу життя», – зазначила начальниця відділу освіти та спорту Бершадської міської ради Оксана Тартачна.   

Також у 2021 році школа підготувала проєкт «Безпека та здоров’я учнів – запорука успіху освітнього процесу» для капітального ремонту харчоблоку та їдальні.

Голова облРади також побував на новому спортивному майданчику. Його будівництво стало можливим завдяки співпраці з фермерськими господарствами «Агро-В» та ТОВ «Флора» Віктора Гасла, СФГ Олега Лукащука. Загальна кількість коштів, спрямованих меценатами на реалізацію проєкту – понад 2 млн грн. Нині спортивний майданчик планується передати на баланс Бершадської міської територіальної громади.

Жителі громади мають сучасне поле зі штучним покриттям для мініфутболу, волейболу, майданчик з різними тренажерами, ігровою зоною для дітей, впорядковану паркову зону та сцену.

– Ми повинні визнати, що це – гарний приклад, коли місцевий бізнес бере активну участь у розбудові інфраструктури та є соціально активним. Мені сподобалася, як оцінюють цей об’єкт місцеві жителі, зокрема діти. Потрібно популяризувати досвід місцевих фермерських господарств, які активно допомагають громаді у реалізації різних соціальних проєктів. Такий підхід вкотре  доводить, що крім нас в нашому домі ніхто порядок наводити не буде, – підсумував Вячеслав Соколовий.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 28 липня 2021 року, 11:31

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація