Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада передала у власність Міністерства оборони України шпиталь ветеранів

    Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни з комунальної власності переходить у державну – Міністерству оборони. На позачерговій сесії обласної Ради, 30 вересня, депутати підтримали рішення «Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у державну власність для задоволенн ....

  • Обласна рада провела чергову сесію

    Чергова 29 сесія Вінницької обласної Ради 8 скликання відбулася 30 вересня. Депутати розглянули 10 питань порядку денного. Більшість із них стосувалася приймання, передачі та оренди майна. Депутати проголосували за безоплатну передачу чотирьох спеціалізованих автомобілів Renault Duster Duster Погребищенській міській територіальній громаді для С ....

  • Обираємо назву обласної універсальної наукової бібліотеки – голосування триватиме по 12 жовтня

    Проводиться вивчення громадської думки щодо присвоєння імені Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці. Наприкінці липня найбільша обласна книгозбірня Вінниччини позбулася імені російського вченого К.А.Тімірязєва. Відповідне рішення ухвалили депутати на 27-й сесії обласної Ради. Крім того, була врахована думка колективу закладу та ре ....

Вячеслав Соколовий з робочою поїздкою відвідав Бершадську міську громаду Роздрукувати

Флоринська школа Бершадської міської громади взяла участь в конкурсі обласної Ради «Комфортні громади». За результатами оцінки проєкт з проведення капітального ремонту у спортивній залі школи визнано переможцем. Загальний бюджет – близько 700 тис. грн.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий разом з Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим та Бершадським міським головою Віталієм Драганом ознайомився із загальним станом освітнього закладу.

– Флоринська школа в нинішньому році виграла два важливих проєкти, в тому числі й в обласному конкурсі «Комфортні громади». Тут відбуватиметься реконструкція і відновлення спортзали, встановлять нові вікна, підлогу та зроблять оздоблення стін. Проведуть всі ті зміни, які необхідні для такої зали. У реалізації проєкту є кошти обласного бюджету та місцевої громади. Дуже важлива активність батьків, які долучилися до проєкту. Вони розуміють, що ця реконструкція буде працювати на покращення умов для їхніх дітей, – прокоментував голова обласної Ради Вячеслав Соколовий.

Наразі в школі навчається 371 учень. Тут поглиблено вивчають українську мову. Також створені умови для організації інклюзивної та індивідуальної  форм навчання. З 2014 року в закладі освіти запроваджена інклюзивна форма навчання, нині функціонує п'ять інклюзивних класів та ресурсна кімната.

Сьогодні освіта є пріоритетом в роботі органів місцевого самоврядування. Доступність та якість – це два ключових орієнтири, яких маємо досягти. Це також і підтримка Нової української школи, і розвиток інклюзивної освіти, й оновлення та модернізація матеріально-технічної бази закладів освіти. Тому до першого вересня плануємо завершити капітальний ремонт спортивної зали в рамках реалізації проєкту «Наша громада – територія здорового способу життя», – зазначила начальниця відділу освіти та спорту Бершадської міської ради Оксана Тартачна.   

Також у 2021 році школа підготувала проєкт «Безпека та здоров’я учнів – запорука успіху освітнього процесу» для капітального ремонту харчоблоку та їдальні.

Голова облРади також побував на новому спортивному майданчику. Його будівництво стало можливим завдяки співпраці з фермерськими господарствами «Агро-В» та ТОВ «Флора» Віктора Гасла, СФГ Олега Лукащука. Загальна кількість коштів, спрямованих меценатами на реалізацію проєкту – понад 2 млн грн. Нині спортивний майданчик планується передати на баланс Бершадської міської територіальної громади.

Жителі громади мають сучасне поле зі штучним покриттям для мініфутболу, волейболу, майданчик з різними тренажерами, ігровою зоною для дітей, впорядковану паркову зону та сцену.

– Ми повинні визнати, що це – гарний приклад, коли місцевий бізнес бере активну участь у розбудові інфраструктури та є соціально активним. Мені сподобалася, як оцінюють цей об’єкт місцеві жителі, зокрема діти. Потрібно популяризувати досвід місцевих фермерських господарств, які активно допомагають громаді у реалізації різних соціальних проєктів. Такий підхід вкотре  доводить, що крім нас в нашому домі ніхто порядок наводити не буде, – підсумував Вячеслав Соколовий.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 28 липня 2021 року, 11:31

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація