29 жовтня о 9.30 в приміщенні обласної Ради (4 поверх)  засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики; о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудуться засідання 13 чергової сесії й постійної комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Вячеслав Соколовий з робочою поїздкою відвідав Дашівську селищну громаду Роздрукувати

15 вересня голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий в рамках робочої поїздки до Дашівської селищної громади ознайомився із роботою Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) та поспілкувався з  його відвідувачами.

-  Важливо, що я почув не звіти чиновників про роботу ЦНАПу, а думку людей, які прийшли туди, щоб отримати необхідні їм послуги. Вони кажуть, що для них це  – зручно та близько, не потрібно обходити кабінети різних служб по колу, - розповідає Вячеслав Соколовий.

Дашівський селищний голова Сергій Тітаренко, повідомив, що ЦНАП сьогодні надає жителям громади 192 послуги, а від березня заробив для бюджету громади понад 200 тис. грн.

 – У кожній громаді мають бути такі заклади, - зазначив Вячеслав Соколовий. - Цього року обласною Радою через конкурс «Комфортні громади» кільком громадам було надано фінансову підтримку для проєктування, будівництва та облаштування ЦНАПів. Найближчим часом кожна громада на Вінниччині матиме можливість надавати своїм жителям адміністративні послуги безпосередньо на місцях.

У Дашеві голова обласної Ради також оглянув спортивне  містечко та «Острів кохання» - проєкт, реалізований в рамках  конкурсу обласної Ради «Комфортні громади».

-  Футбольний майданчик, який може використовуватися і для гри у волейбол, тренажери, облаштована набережна – створено гарний комплекс для занять спорту та відпочинку. Продумані й заходи безпеки – встановлено камери відеоспостереження, - ділиться враженнями Вячеслав Соколовий. – Такий підхід доводить, що позитивні зміни в громадах залежать передусім від її жителів, від ініціатив селищного голови та його команди, які шукають та знаходять можливості для таких перетворень.

За словами Вячеслава Соколового, з урахуванням досвіду першого конкурсу «Комфортні громади» для наступного  в обласній Раді  розробляються оновлені умови. Депутати також розглядають можливість збільшити фонд конкурсу, щоб надати громадам і нові інструменти, і фінансову можливість для реалізації проєктів.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.
 

Повернутись Створено: 15 вересня 2021 року, 15:50 Переглядів: 338

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація