Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Взаємодія з урядом Роздрукувати

Сергій Татусяк взяв участь у нараді з Прем’єр-міністром України

10 вересня у Києві голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у нараді за участю Прем’єр-міністра України Миколи Азарова. Захід був присвячений обговоренню з Радою Національного Конгресу місцевого самоврядування України її пропозицій до державного бюджету на 2013 рік. Сергій Татусяк у Національному конгресі очолює комісію з питань розвитку місцевого самоврядування та удосконалення адміністративно-територіального устрою.

У ході розмови Прем’єр-міністр наголосив, що проектом державного бюджету на 2013 рік передбачено продовження реалізації державних програм, які розпочаті за останні два роки.
– Держбюджет-2013 передбачає принцип спадкоємності: продовження реалізації тих програм, які діють у 2012 році. Жодна із програм закрита не буде, і все, що ми почали робити у 2010, 2011, 2012 роках буде продовжено у 2013 році, – запевнив Микола Азаров.
Окрім бюджетних питань, учасники зібрання порушили перед Прем’єр-міністром України низку питань, важливих та гострих для сучасного самоврядування. Зокрема, Миколі Азарову доповіли про стан та шляхи виконання органами місцевого самоврядування покладених на них завдань, що є нелегким та неповноцінним процесом з огляду на відсутність повноважень та ресурсів на місцях.
Глава Уряду погодився, що сьогодні вкрай необхідно створити стимули для малих місцевих бюджетів. А для цього Уряд підтримуватиме програми розвитку села. Зокрема, за словами М.Азарова, на сьогодні актуальними залишаються створення сільськогосподарських кооперативів, а також виплати субвенцій селянам за утримання молодняку великої рогатої худоби.
Крім цього представники Національного Конгресу місцевого самоврядування України презентували Прем’єр-міністру Концепцію реформування місцевого самоврядування, а також пропозиції щодо вдосконалення взаємодії Національних асоціацій та Уряду.

 

Повернутись Створено: 11 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 789

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація