Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Взаємодія з урядом Роздрукувати

Сергій Татусяк взяв участь у нараді з Прем’єр-міністром України

10 вересня у Києві голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у нараді за участю Прем’єр-міністра України Миколи Азарова. Захід був присвячений обговоренню з Радою Національного Конгресу місцевого самоврядування України її пропозицій до державного бюджету на 2013 рік. Сергій Татусяк у Національному конгресі очолює комісію з питань розвитку місцевого самоврядування та удосконалення адміністративно-територіального устрою.

У ході розмови Прем’єр-міністр наголосив, що проектом державного бюджету на 2013 рік передбачено продовження реалізації державних програм, які розпочаті за останні два роки.
– Держбюджет-2013 передбачає принцип спадкоємності: продовження реалізації тих програм, які діють у 2012 році. Жодна із програм закрита не буде, і все, що ми почали робити у 2010, 2011, 2012 роках буде продовжено у 2013 році, – запевнив Микола Азаров.
Окрім бюджетних питань, учасники зібрання порушили перед Прем’єр-міністром України низку питань, важливих та гострих для сучасного самоврядування. Зокрема, Миколі Азарову доповіли про стан та шляхи виконання органами місцевого самоврядування покладених на них завдань, що є нелегким та неповноцінним процесом з огляду на відсутність повноважень та ресурсів на місцях.
Глава Уряду погодився, що сьогодні вкрай необхідно створити стимули для малих місцевих бюджетів. А для цього Уряд підтримуватиме програми розвитку села. Зокрема, за словами М.Азарова, на сьогодні актуальними залишаються створення сільськогосподарських кооперативів, а також виплати субвенцій селянам за утримання молодняку великої рогатої худоби.
Крім цього представники Національного Конгресу місцевого самоврядування України презентували Прем’єр-міністру Концепцію реформування місцевого самоврядування, а також пропозиції щодо вдосконалення взаємодії Національних асоціацій та Уряду.

 

Повернутись Створено: 11 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 812

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація