Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Взаємодія заради результату Роздрукувати

Представники влади і третього сектора налагоджують грантову співпрацю

24 січня за ініціативи обласної Ради відбувся круглий стіл «Шляхи і методи активізації грантової діяльності у Вінницькій області» за участю представників управлінь облдержадміністрації і громадських організацій.
Круглий стіл відкрила голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету Наталія Гетце, яка зазначила, що зустріч саме у такому форматі повинна сприяти посиленню координації діяльності усіх зацікавлених сторін у провадженні грантової роботи.
Вона додала, що часто громадським організаціям не вистачає власного ресурсу на проекти, що вимагає тісної і злагодженої співпраці із місцевими органами виконавчої влади і місцевого самоврядування.
– Обласною Радою уже зроблено перший крок в напрямку координації діяльності органів влади і громадських організацій – це визначення координаторів з грантової діяльності від управлінь облдержадміністрації. Дані координатори повинні будуть надавати інформаційну, методичну і організаційну допомогу громадським організаціям у процесі написання та адміністрування грантових проектів. Це має підвищити як якісний рівень підготовки самих проектів, так і збільшити кількість донорських коштів, залучених в економіку області, – зауважила Наталія Гетце.
Про досвід Головного управління економіки облдержадміністрації у адмініструванні грантових проектів розповів перший заступник начальника Володимир Репей, який підкреслив, що запорукою успішності написаних грантових проектів є їх взаємозв’язок зі стратегією і програми соціально-економічного розвитку регіону. Він також наголосив, що досвід управління у адмініструванні таких проектів як Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні DESPRO» та «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» (ПРООН) може бути використаний і успішно поширений серед інших управлінь і громадських організацій.
Можливості Ресурсного центру ГУРТ для розвитку інститутів громадянського суспільства презентував гість із Києва, керівник напрямку «Суспільна інформація» даного центру Тарас Тимчук. Він поінформував, що інформаційний портал ГУРТ є своєрідним майданчиком, на якому громадські організації можуть знаходити корисну інформацію про програми донорських організацій, заходи, які відбуваються у «третьому секторі», а також обговорити актуальні проблеми реалізації грантових проектів і знайти партнерів.
Заступник голови ВО МГО «Україна-Польща-Німеччина» Андрій Кавунець у своєму виступі зупинився на проблемах, які існують у взаємодії управлінь облдержадміністрації і громадських організацій. Він звернув увагу на досвід інших країн, зокрема Румунії, у якій існує практика закріплення за працівниками органів виконавчої влади обов’язків з підготовки й адмініструванню грантових проектів. Андрій Кавунець висловив побажання, щоб дана практика була поширена й у Вінницькій області, що забезпечить додаткове надходження грантових ресурсів і покращить стан економіки нашого регіону.

 

Повернутись Створено: 25 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 862

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація