Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вже вдруге практичний семінар для підприємців проходить за підтримки Агенції регіонального розвитку Роздрукувати

3 березня у Вінниці пройшов вже другий практичний семінар проекту «Бізнес-Інкубатор» від ПриватБанку. Захід відбувся за підтримки Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

Під час заходу понад півсотні підприємців Вінниччини мали можливість в затишній атмосфері отримати нові знання та навички побудови і ведення власної справи, взяти участь у розіграші купонів на безкоштовну консультацію в сфері бізнесу та отримати запрошення на тренінг «Лізинг: особливості та переваги для клієнта».

Цього разу своїми знаннями ділилися сертифікований бізнес-тренер Світлана Бережна і експерт з маркетингу та стратегії Антон Волнянський.

Світлана Бережна розкрила основні аспекти розбудови стратегії розвитку в малому і середньому бізнесі, ключові помилки під час розробки стратегії та способи їхнього уникнення, а також розповіла про тонкощі роботи з партнерами по бізнесу.

Про бренд, як основний інструмент збільшення цінності товару, розповів Антон Волнянський. Він навчив учасників, як аналізувати своїх клієнтів та вірно визначити їхні потреби.

На завершення семінару директор Агенції регіонального розвитку Наталія Гижко вручила купони на безкоштовну консультацію з налагодження бізнес процесів від Центру управлінських технологій «ЮВАС» двом переможцям розіграшу.

Повернутись Створено: 5 березня 2018 року, 14:51 Переглядів: 226

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація