13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вже вдруге практичний семінар для підприємців проходить за підтримки Агенції регіонального розвитку Роздрукувати

3 березня у Вінниці пройшов вже другий практичний семінар проекту «Бізнес-Інкубатор» від ПриватБанку. Захід відбувся за підтримки Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

Під час заходу понад півсотні підприємців Вінниччини мали можливість в затишній атмосфері отримати нові знання та навички побудови і ведення власної справи, взяти участь у розіграші купонів на безкоштовну консультацію в сфері бізнесу та отримати запрошення на тренінг «Лізинг: особливості та переваги для клієнта».

Цього разу своїми знаннями ділилися сертифікований бізнес-тренер Світлана Бережна і експерт з маркетингу та стратегії Антон Волнянський.

Світлана Бережна розкрила основні аспекти розбудови стратегії розвитку в малому і середньому бізнесі, ключові помилки під час розробки стратегії та способи їхнього уникнення, а також розповіла про тонкощі роботи з партнерами по бізнесу.

Про бренд, як основний інструмент збільшення цінності товару, розповів Антон Волнянський. Він навчив учасників, як аналізувати своїх клієнтів та вірно визначити їхні потреби.

На завершення семінару директор Агенції регіонального розвитку Наталія Гижко вручила купони на безкоштовну консультацію з налагодження бізнес процесів від Центру управлінських технологій «ЮВАС» двом переможцям розіграшу.

Повернутись Створено: 5 березня 2018 року, 14:48 Переглядів: 360

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація