9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вже вдруге практичний семінар для підприємців проходить за підтримки Агенції регіонального розвитку Роздрукувати

3 березня у Вінниці пройшов вже другий практичний семінар проекту «Бізнес-Інкубатор» від ПриватБанку. Захід відбувся за підтримки Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

Під час заходу понад півсотні підприємців Вінниччини мали можливість в затишній атмосфері отримати нові знання та навички побудови і ведення власної справи, взяти участь у розіграші купонів на безкоштовну консультацію в сфері бізнесу та отримати запрошення на тренінг «Лізинг: особливості та переваги для клієнта».

Цього разу своїми знаннями ділилися сертифікований бізнес-тренер Світлана Бережна і експерт з маркетингу та стратегії Антон Волнянський.

Світлана Бережна розкрила основні аспекти розбудови стратегії розвитку в малому і середньому бізнесі, ключові помилки під час розробки стратегії та способи їхнього уникнення, а також розповіла про тонкощі роботи з партнерами по бізнесу.

Про бренд, як основний інструмент збільшення цінності товару, розповів Антон Волнянський. Він навчив учасників, як аналізувати своїх клієнтів та вірно визначити їхні потреби.

На завершення семінару директор Агенції регіонального розвитку Наталія Гижко вручила купони на безкоштовну консультацію з налагодження бізнес процесів від Центру управлінських технологій «ЮВАС» двом переможцям розіграшу.

Повернутись Створено: 5 березня 2018 року, 14:48 Переглядів: 432

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація