Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вже вдруге практичний семінар для підприємців проходить за підтримки Агенції регіонального розвитку Роздрукувати

3 березня у Вінниці пройшов вже другий практичний семінар проекту «Бізнес-Інкубатор» від ПриватБанку. Захід відбувся за підтримки Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

Під час заходу понад півсотні підприємців Вінниччини мали можливість в затишній атмосфері отримати нові знання та навички побудови і ведення власної справи, взяти участь у розіграші купонів на безкоштовну консультацію в сфері бізнесу та отримати запрошення на тренінг «Лізинг: особливості та переваги для клієнта».

Цього разу своїми знаннями ділилися сертифікований бізнес-тренер Світлана Бережна і експерт з маркетингу та стратегії Антон Волнянський.

Світлана Бережна розкрила основні аспекти розбудови стратегії розвитку в малому і середньому бізнесі, ключові помилки під час розробки стратегії та способи їхнього уникнення, а також розповіла про тонкощі роботи з партнерами по бізнесу.

Про бренд, як основний інструмент збільшення цінності товару, розповів Антон Волнянський. Він навчив учасників, як аналізувати своїх клієнтів та вірно визначити їхні потреби.

На завершення семінару директор Агенції регіонального розвитку Наталія Гижко вручила купони на безкоштовну консультацію з налагодження бізнес процесів від Центру управлінських технологій «ЮВАС» двом переможцям розіграшу.

Повернутись Створено: 5 березня 2018 року, 14:48 Переглядів: 319

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація