Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Як боротися за кожного інвестора - розповіли українській делегації в польському місті Плоцьк Роздрукувати

Завершився навчальний візит директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталії Гижко до Республіки Польща в рамках проекту «Підвищення інвестиційної привабливості України та конкурентоспроможності регіонів». Учасники візиту відвідали два міста Мазовецького воєводства, з метою перейняття кращого досвіду інвестиційної політики та залучення зовнішнього фінансування.

Плоцьк став першим містом, яке відвідали делегати. Учасникам презентували роботу місцевої влади, а саме: формування бюджету міста, залучення коштів з фондів ЄС та кредитів. Цікаво, що місто має кредитів на суму 300 млн. злотих, взяті під 2,4-3,4% без гарантій та без цільового призначення терміном на 10 років. Загальний бюджет міста в 2010 році слав 50 млн. злотих, а в 2016 – 1 млрд. злотих.

Крім того, учасники відвідали Індустріально-Технологічний Парк у м. Плоцьк. Парк спеціалізується на переробці нафтових продуктів та  хімічній промисловості. Він функціонує в форматі акціонерного товариства, де місцеве самоврядування міста та приватна компанія PKN ORLEN S.A. мають по 50% акцій і кожний учасник володіє 60 га землі, які є в їхньому управлінні. Вся територія обладнена комунікаціями, функціонує лабораторія, де працює 160 лаборантів, які протягом 24 годин на добу перевіряють якість продукції нафтової переробки.

В напрямі підтримки місцевого бізнесу в місті діє Академія менеджера, в рамках якої щомісяця проходять одноденні тренінги для представників середніх підприємств із залученням найкращих вітчизняних та іноземних тренерів. Також функціонує програма, за якою студенти та стартапи навчаються підприємницької діяльності, надається допомога при виході на інші ринки та здійснюється компенсація витрат за участь у різних виставках.

Місто активно бореться за кожного інвестора, створюючи комфортні умови для роботи, а саме розбудовують технічну інфраструктуру, забезпечують супровід інвесторів за принципом «єдиного вікна», звільняють від місцевих податків, забезпечують персоналом. Окрім того, здійснюється підтримка з державного бюджету - доплата до заробітної плати працівників, оплата навчання працівників.

Успішно застосовується механізм державно-приватного партнерства. Спільно із фірмою Simens замінено 8 тисяч світлових точок вуличного освітлення на енергозберігаючі лампи, проведено термомодернізацію 24 житлових будинків. Таким чином, за рахунок економії (біля 24%) передбачається, що протягом 17 років місто буде повертати кошти приватній фірмі.

Завершенням програми п’ятиденного навчального візиту до Польщі став візит до міста Карчева, що належить до Отвоцького повіту Мазовецького воєводства. Під час відвідин делегати ознайомилися із бюджетом невеликого міста, а також завданнями, потребами, інвестиційною політикою. Окремо розглянули проекти, що фінансуються за рахунок державного-приватного партнерства та відвідали місця їхнього реалізації.

Повернутись Створено: 11 вересня 2017 року, 12:14 Переглядів: 271

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація