Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Як боротися за кожного інвестора - розповіли українській делегації в польському місті Плоцьк Роздрукувати

Завершився навчальний візит директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталії Гижко до Республіки Польща в рамках проекту «Підвищення інвестиційної привабливості України та конкурентоспроможності регіонів». Учасники візиту відвідали два міста Мазовецького воєводства, з метою перейняття кращого досвіду інвестиційної політики та залучення зовнішнього фінансування.

Плоцьк став першим містом, яке відвідали делегати. Учасникам презентували роботу місцевої влади, а саме: формування бюджету міста, залучення коштів з фондів ЄС та кредитів. Цікаво, що місто має кредитів на суму 300 млн. злотих, взяті під 2,4-3,4% без гарантій та без цільового призначення терміном на 10 років. Загальний бюджет міста в 2010 році слав 50 млн. злотих, а в 2016 – 1 млрд. злотих.

Крім того, учасники відвідали Індустріально-Технологічний Парк у м. Плоцьк. Парк спеціалізується на переробці нафтових продуктів та  хімічній промисловості. Він функціонує в форматі акціонерного товариства, де місцеве самоврядування міста та приватна компанія PKN ORLEN S.A. мають по 50% акцій і кожний учасник володіє 60 га землі, які є в їхньому управлінні. Вся територія обладнена комунікаціями, функціонує лабораторія, де працює 160 лаборантів, які протягом 24 годин на добу перевіряють якість продукції нафтової переробки.

В напрямі підтримки місцевого бізнесу в місті діє Академія менеджера, в рамках якої щомісяця проходять одноденні тренінги для представників середніх підприємств із залученням найкращих вітчизняних та іноземних тренерів. Також функціонує програма, за якою студенти та стартапи навчаються підприємницької діяльності, надається допомога при виході на інші ринки та здійснюється компенсація витрат за участь у різних виставках.

Місто активно бореться за кожного інвестора, створюючи комфортні умови для роботи, а саме розбудовують технічну інфраструктуру, забезпечують супровід інвесторів за принципом «єдиного вікна», звільняють від місцевих податків, забезпечують персоналом. Окрім того, здійснюється підтримка з державного бюджету - доплата до заробітної плати працівників, оплата навчання працівників.

Успішно застосовується механізм державно-приватного партнерства. Спільно із фірмою Simens замінено 8 тисяч світлових точок вуличного освітлення на енергозберігаючі лампи, проведено термомодернізацію 24 житлових будинків. Таким чином, за рахунок економії (біля 24%) передбачається, що протягом 17 років місто буде повертати кошти приватній фірмі.

Завершенням програми п’ятиденного навчального візиту до Польщі став візит до міста Карчева, що належить до Отвоцького повіту Мазовецького воєводства. Під час відвідин делегати ознайомилися із бюджетом невеликого міста, а також завданнями, потребами, інвестиційною політикою. Окремо розглянули проекти, що фінансуються за рахунок державного-приватного партнерства та відвідали місця їхнього реалізації.

Повернутись Створено: 11 вересня 2017 року, 12:14 Переглядів: 243

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація