Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Як депутати обласної Ради вітали дітей зі святом Роздрукувати

Щороку традиційно в період новорічно-різдвяних свят депутати обласної Ради вітають дітей у дитячих садках, школах та в інтернатних закладах на своїх округах.

Людмила Головашич привітала з Днем Святого Миколая дітей із особливими потребами. Вона привезла фрукти та солодкі подарунки дітям із Ладижинської громадської організації «Вікторія», яка опікується близько 60 дітьми з інвалідністю. Депутат пообіцяла, що й надалі підтримуватиме  ініціативи громадської організації та допомагатиме з вирішенням нагальних питань.

– Навіть у такий непростий для країни час треба знаходити можливість і бажання продовжувати гарну традицію дарувати дітям тепло, піклування та любов, – сказала Людмила Головашич. – Щоб кожна дитина відчула, що Святий Миколай про неї не забув і приніс подарунки, на які вона так чекала,

Геннадій Мазур привітав дітей із святом і вручив солодощі в Глибочанській загальноосвітній школі, в Новоободівському дитячому садку «Подоляночка» та «Росинка», що у Тростянецькому районі.

– Щасливі очі дітей є найбільшою подякою в День Святого Миколая, – прокоментував Геннадій Мазур. – До святкування діти готувалися дуже старанно: прикрасили святково зал, вивчили вірші, пісні та таночок.

Більш ніж півтисячі подарунків від Олександра Масленнікова отримали діти сіл Вінницького району: Бохоників, Горбанівки, Некрасового, Широкої Греблі, Агрономічного. Також депутат не оминув увагою дітей, котрі проживають разом зі своїми батьками на території військової частини та у гуртожитку Вінницького тубдиспансеру.

– Кожна дитина чекає на свято Миколая, – розповідає Олександр Масленніков. – Завдяки співпраці з районними, місцевими депутатами, сільськими головами, керівниками закладів культури, які до мене звернулись, аби допоміг у придбанні солодощів до свят, вдалось привітати близько шестисот дітей. Я, в свою чергу, роблю все можливе, щоб подарувати малечі свято, посмішки, увагу та солодкі подарунки.

Вадим Соляник зустрічав свято Миколая Чудотворця разом з дітьми Котюжанської та Мурованокуриловецької шкіл-інтернатів.

– Це свято любові і душевної теплоти, – каже Вадим Соляник. – Діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або чарівний чобіток. Вдячний дітям за чудові емоції, гарні виступи і класний настрій, які вони подарували навзаєм.

Людмила Станіславенко спільно з партнерами організувала свято «Ялинка мрій» для діток з Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

– Мій благодійний фонд долучається до організації другий рік поспіль, а цього року ми провели його разом з учасницями вінницького осередку «Клубу успішних жінок», – зазначила Людмила Станіславенко. – Підтримало акцію багато містян, вони охоче долучились до ініціативи.

Повернутись Створено: 20 грудня 2018 року, 15:30 Переглядів: 419

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація