Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Як депутати обласної Ради вітали дітей зі святом Роздрукувати

Щороку традиційно в період новорічно-різдвяних свят депутати обласної Ради вітають дітей у дитячих садках, школах та в інтернатних закладах на своїх округах.

Людмила Головашич привітала з Днем Святого Миколая дітей із особливими потребами. Вона привезла фрукти та солодкі подарунки дітям із Ладижинської громадської організації «Вікторія», яка опікується близько 60 дітьми з інвалідністю. Депутат пообіцяла, що й надалі підтримуватиме  ініціативи громадської організації та допомагатиме з вирішенням нагальних питань.

– Навіть у такий непростий для країни час треба знаходити можливість і бажання продовжувати гарну традицію дарувати дітям тепло, піклування та любов, – сказала Людмила Головашич. – Щоб кожна дитина відчула, що Святий Миколай про неї не забув і приніс подарунки, на які вона так чекала,

Геннадій Мазур привітав дітей із святом і вручив солодощі в Глибочанській загальноосвітній школі, в Новоободівському дитячому садку «Подоляночка» та «Росинка», що у Тростянецькому районі.

– Щасливі очі дітей є найбільшою подякою в День Святого Миколая, – прокоментував Геннадій Мазур. – До святкування діти готувалися дуже старанно: прикрасили святково зал, вивчили вірші, пісні та таночок.

Більш ніж півтисячі подарунків від Олександра Масленнікова отримали діти сіл Вінницького району: Бохоників, Горбанівки, Некрасового, Широкої Греблі, Агрономічного. Також депутат не оминув увагою дітей, котрі проживають разом зі своїми батьками на території військової частини та у гуртожитку Вінницького тубдиспансеру.

– Кожна дитина чекає на свято Миколая, – розповідає Олександр Масленніков. – Завдяки співпраці з районними, місцевими депутатами, сільськими головами, керівниками закладів культури, які до мене звернулись, аби допоміг у придбанні солодощів до свят, вдалось привітати близько шестисот дітей. Я, в свою чергу, роблю все можливе, щоб подарувати малечі свято, посмішки, увагу та солодкі подарунки.

Вадим Соляник зустрічав свято Миколая Чудотворця разом з дітьми Котюжанської та Мурованокуриловецької шкіл-інтернатів.

– Це свято любові і душевної теплоти, – каже Вадим Соляник. – Діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або чарівний чобіток. Вдячний дітям за чудові емоції, гарні виступи і класний настрій, які вони подарували навзаєм.

Людмила Станіславенко спільно з партнерами організувала свято «Ялинка мрій» для діток з Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

– Мій благодійний фонд долучається до організації другий рік поспіль, а цього року ми провели його разом з учасницями вінницького осередку «Клубу успішних жінок», – зазначила Людмила Станіславенко. – Підтримало акцію багато містян, вони охоче долучились до ініціативи.

Повернутись Створено: 20 грудня 2018 року, 15:30 Переглядів: 482

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація