Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Як написати бізнес-план щоб отримати 50 тисяч гривень з обласного бюджету навчали підприємців-стартапів у Вінниці Роздрукувати

31 жовтня в рамках проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапів) проводився семінар-консультація щодо написання бізнес-планів для учасників конкурсу. Метою семінару було надання методично-консультативної допомоги щодо правильного написання бізнес-плану та особливостей його захисту для суб’єктів малого і середнього підприємництва, які виявили бажання взяти участь у конкурі та здійснили попередню он-лайн реєстрацію.

Участь у семінарі взяли перші 10 учасників, які відповідають вимогам Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців. Наступний семінар для другої частини заявників проводитиметься 3 листопада 2017 року. Організатором семінару-консультації виступила Агенція регіонального розвитку Вінницької області, яка є виконавчим адміністратором конкурсу, здійснює адміністративний супровід та організаційні заходи для проведення конкурсу.

- В рамках Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 рік передбачено 300 тис. грн. для фінансової підтримки бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапів), - зазначив під час відкриття семінару  директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко. - Максимальна сума підтримки одного бізнес-плану складає 50 тис. грн. З 2 жовтня 2017 року було оголошено онлайн-реєстрацію заявок на конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців, який тривав до 22 жовтня.

Володимир Мережко також зазначив, що підприємці, які вчасно подали заявку та відповідають умовам конкурсу, повинні до 12 листопада 2017 року підготувати та подати в офіс  Агенції регіонального розвитку Вінницької області бізнес-план для участі у конкурсі. Після цього в період з 13 до 26 листопада 2017 року здійснюватиметься розгляд та оцінка бізнес-планів конкурсною комісією.

- Для участі у конкурсі вчасно здійснили онлайн-реєстрацію та надіслали заявки 25 осіб, проте вимогам конкурсу відповідають лише 19 із них, - зазначила директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко. - Ви пройшли початковий етап, попереду дуже важлива робота – написання бізнес-плану, який має відповідати вимогам Положення про конкурс. Ваш проект має бути направленим на створення нових напрямів або розширення вже існуючих видів діяльності (виробництв, послуг), спрямованих на реалізацію економічної ініціативи у сфері малого та середнього бізнесу, а також повинен забезпечувати створення нових робочих місць у Вінницькій області та досягнення економічного ефекту. Сьогоднішній семінар-консультація проводиться для того, щоб підприємці вчасно та якісно підготували бізнес-плани, а також почули відповіді на запитання, які їх цікавлять на цьому етапі.

Тренером-експертом на семінарі виступив керуючий партнер Центру управлінських технологій «ЮВАС» Сергій Герич, який детально розповів учасникам, як правильно написати та оформити бізнес-план та озвучив нюанси захисту бізнес-планів перед конкурсною комісією.

- Цей семінар був надзвичайно корисним для нас, - говорить одна із учасниць заходу Наталя Железняк. - Завдяки йому у мене, наприклад, з’явилось більш чітке усвідомлене розуміння бізнес-планування та бізнес-процесів. Окрім отриманих знань, які будуть нам необхідні при написанні та захисті бізнес-плану, ми змогли структурувати свої знання та оцінити бізнес-ідею за низкою показників: конкурентоспроможність, ризиковість та ін. Тепер із абсолютною впевненістю я можу сказати, що, якщо я і не переможу в цьому конкурсі, то в будь-якому випадку я готова реалізувати власну ідею своїми силами або взяти участь в якомусь іншому конкурсі.

Семінар проводився в рамках конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапів), який є одним із заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Вінницькій області на 2017 рік.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2017 року, 17:22 Переглядів: 262

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація