Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Як написати бізнес-план щоб отримати 50 тисяч гривень з обласного бюджету навчали підприємців-стартапів у Вінниці Роздрукувати

31 жовтня в рамках проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапів) проводився семінар-консультація щодо написання бізнес-планів для учасників конкурсу. Метою семінару було надання методично-консультативної допомоги щодо правильного написання бізнес-плану та особливостей його захисту для суб’єктів малого і середнього підприємництва, які виявили бажання взяти участь у конкурі та здійснили попередню он-лайн реєстрацію.

Участь у семінарі взяли перші 10 учасників, які відповідають вимогам Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців. Наступний семінар для другої частини заявників проводитиметься 3 листопада 2017 року. Організатором семінару-консультації виступила Агенція регіонального розвитку Вінницької області, яка є виконавчим адміністратором конкурсу, здійснює адміністративний супровід та організаційні заходи для проведення конкурсу.

- В рамках Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 рік передбачено 300 тис. грн. для фінансової підтримки бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапів), - зазначив під час відкриття семінару  директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко. - Максимальна сума підтримки одного бізнес-плану складає 50 тис. грн. З 2 жовтня 2017 року було оголошено онлайн-реєстрацію заявок на конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців, який тривав до 22 жовтня.

Володимир Мережко також зазначив, що підприємці, які вчасно подали заявку та відповідають умовам конкурсу, повинні до 12 листопада 2017 року підготувати та подати в офіс  Агенції регіонального розвитку Вінницької області бізнес-план для участі у конкурсі. Після цього в період з 13 до 26 листопада 2017 року здійснюватиметься розгляд та оцінка бізнес-планів конкурсною комісією.

- Для участі у конкурсі вчасно здійснили онлайн-реєстрацію та надіслали заявки 25 осіб, проте вимогам конкурсу відповідають лише 19 із них, - зазначила директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко. - Ви пройшли початковий етап, попереду дуже важлива робота – написання бізнес-плану, який має відповідати вимогам Положення про конкурс. Ваш проект має бути направленим на створення нових напрямів або розширення вже існуючих видів діяльності (виробництв, послуг), спрямованих на реалізацію економічної ініціативи у сфері малого та середнього бізнесу, а також повинен забезпечувати створення нових робочих місць у Вінницькій області та досягнення економічного ефекту. Сьогоднішній семінар-консультація проводиться для того, щоб підприємці вчасно та якісно підготували бізнес-плани, а також почули відповіді на запитання, які їх цікавлять на цьому етапі.

Тренером-експертом на семінарі виступив керуючий партнер Центру управлінських технологій «ЮВАС» Сергій Герич, який детально розповів учасникам, як правильно написати та оформити бізнес-план та озвучив нюанси захисту бізнес-планів перед конкурсною комісією.

- Цей семінар був надзвичайно корисним для нас, - говорить одна із учасниць заходу Наталя Железняк. - Завдяки йому у мене, наприклад, з’явилось більш чітке усвідомлене розуміння бізнес-планування та бізнес-процесів. Окрім отриманих знань, які будуть нам необхідні при написанні та захисті бізнес-плану, ми змогли структурувати свої знання та оцінити бізнес-ідею за низкою показників: конкурентоспроможність, ризиковість та ін. Тепер із абсолютною впевненістю я можу сказати, що, якщо я і не переможу в цьому конкурсі, то в будь-якому випадку я готова реалізувати власну ідею своїми силами або взяти участь в якомусь іншому конкурсі.

Семінар проводився в рамках конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапів), який є одним із заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Вінницькій області на 2017 рік.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2017 року, 17:22 Переглядів: 296

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація