Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Як проходитиме реорганізація закладів охорони здоров’я у некомерційні комунальні підприємства Роздрукувати

25 жовтня  під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету фінансів та обласних програм за участі заступника голови обласної ради Михайла Кременюка, депутата обласної Ради 7 скликання Юрія Семенюка, керівників департаментів та управлінь облдержадміністрації.

Директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович презентувала членам комісії низку проектів рішень щодо реорганізації закладів охорони здоров’я у некомерційні комунальні підприємства. Ці зміни викликані виконанням Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення». Відповідно до цього Закону держава гарантує повну оплату згідно з тарифом надання громадянам необхідних їм медичних послуг та лікарських засобів коштами Державного бюджету України, що передбачені програмою медичних гарантій.

Для всієї території України встановлюються єдині тарифи оплати надання медичних послуг, лікарських засобів та медичних виробів, розміри реімбурсації лікарських засобів, які надаються пацієнтам за програмою медичних гарантій. Оплата згідно з тарифом гарантована всім надавачам медичних послуг відповідно до укладених з ними договорів про медичне обслуговування населення. До тарифів можуть застосовуватися коригувальні коефіцієнти, розміри та підстави застосування яких є єдиними для всієї України.

Органи місцевого самоврядування в межах своєї компетенції можуть фінансувати місцеві програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я, зокрема щодо оновлення матеріально-технічної бази, капітального ремонту, реконструкції, підвищення оплати праці медичних працівників (програми «місцевих стимулів»), а також місцеві програми надання населенню медичних послуг, місцеві програми громадського здоров’я та інші програми в охороні здоров’я.

Під час обговорення цього питання у депутатів виникало чимало запитань, на які відповідали начальник Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни Валерій Бабійчук, головний лікар комунального закладу «Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня» Людмила Бровінська, головний лікар Тульчинського дитячого ортопедичного санаторію Микола Козинський, головний лікар обласного комунального закладу «Вінницький обласний дитячий кардіоревматологічний санаторій» Лариса Мовчан, головний лікар Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Василь Паненко.

Серед іншого депутатами було одноголосно підтримано проекти рішень «Про надання у довгострокове тимчасове користування лісової ділянки для освітньо-виховних цілей без зміни цільового призначення та без вилучення її у постійного користувача» та «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України щодо екологічної ситуації в селищі міського типу Тростянець Тростянецького району Вінницької області».

– Однією із проблем, яка заважає жити тростянчанам – страшний сморід, який можна почути в будь-яку пору доби, – зазначив Геннадій Мазур. – Про це вже відомо всім державним інстанціям, які покликані дбати і забезпечувати людям екологічно безпечні умови проживання. Враховуючи дію Закону «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» (зі змінами, внесеними згідно із Законом від 07.12.2017 р. №2246-VIII) жителям селища варто сподіватися лише самим на себе, бути активними і не опускати руки.

З протоколом та висновками 95-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 25 жовтня 2018 року, 16:15 Переглядів: 617

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація