Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Якість ліків та ремонт доріг – назрілі питання для області Роздрукувати

Під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм за участі членів косімії, представників ЗМІ, структурних підрозділів облдержадміністрації. Зокрема, заступника директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Інесса Ратушняк, заступник директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Зубань, а також в.о. начальник Управління спільної комунальної власності територіальних громад області Іван Бойко,  депутата обласної Ради Микола Віннічук.

– На будівницто, ремонт та експлуатацію доріг на території Вінницької області у 2018 році використано понад 690 млн грн, а у 2019 передбачено вже близько 840 млн. Але при цьому дороги сумнівної якості, і на певних ділянках підрядники не завершили виконання планових об’ємів робіт – розповів  Геннадій Мазур.

Рішенням комісії одноголосно підтримано ініціативу голови заслухати інформацію начальника управління дорожнього господарства облдержадміністрації щодо розподілу та ефективності використання коштів державної субвенції на ремонт та експлуатаційне утримання доріг у 2018-2019 роках.

Окрім цього на комісії також говорили про основні показники стану виконання плану заходів з реалізації Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2020 року за 2018 рік та  Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області за 2018 рік. Про це присутніх поінформувала Інесса Ратушняк.

Під час обговорення члени комісії зазначили, що зазначені питання є актуальними та потребують додаткового чіткого аналізу в широкому колі присутніх за участі структурних підрозділів облдержадміністрації та громадськості. Тому, найближчим часом буде ініційовано відкриту зустріч із цих питань.

– В Україні та Вінницькій області зокрема в аптечній мережі присутні фальсифіковані лікарські засоби. Цими питаннями має займатися Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, – наголосив Геннадій Федорович. – Проте її діяльність призупинено з причин відсутності необхідного обладнання та відповідних речовин, що використовуються в лаболаторних дослідженнях. Вже третій рік поспіль це питання не мало свого вирішення. Тому, я, як депутат обласної Ради та голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм ініціював питання щодо внесення змін до обласної Програми «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки». Ми маємо сприяти тому, щоб люди мали доступ до якісних ліків, а також мали змогу провести експертизу їх відповідності.  

Озвучене питання знайшло підтримку депутатів обласної Ради та Департаменту охорони здоровя облдержадміністрації.

Ірина Зубань поінформувала щодо розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік». Низку інших питань порядку денного були розглянуті в робочому режимі комісії.

Повернутись Створено: 11 квітня 2019 року, 14:46 Переглядів: 382

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація