Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Якість ліків та ремонт доріг – назрілі питання для області Роздрукувати

Під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм за участі членів косімії, представників ЗМІ, структурних підрозділів облдержадміністрації. Зокрема, заступника директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Інесса Ратушняк, заступник директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Зубань, а також в.о. начальник Управління спільної комунальної власності територіальних громад області Іван Бойко,  депутата обласної Ради Микола Віннічук.

– На будівницто, ремонт та експлуатацію доріг на території Вінницької області у 2018 році використано понад 690 млн грн, а у 2019 передбачено вже близько 840 млн. Але при цьому дороги сумнівної якості, і на певних ділянках підрядники не завершили виконання планових об’ємів робіт – розповів  Геннадій Мазур.

Рішенням комісії одноголосно підтримано ініціативу голови заслухати інформацію начальника управління дорожнього господарства облдержадміністрації щодо розподілу та ефективності використання коштів державної субвенції на ремонт та експлуатаційне утримання доріг у 2018-2019 роках.

Окрім цього на комісії також говорили про основні показники стану виконання плану заходів з реалізації Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2020 року за 2018 рік та  Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області за 2018 рік. Про це присутніх поінформувала Інесса Ратушняк.

Під час обговорення члени комісії зазначили, що зазначені питання є актуальними та потребують додаткового чіткого аналізу в широкому колі присутніх за участі структурних підрозділів облдержадміністрації та громадськості. Тому, найближчим часом буде ініційовано відкриту зустріч із цих питань.

– В Україні та Вінницькій області зокрема в аптечній мережі присутні фальсифіковані лікарські засоби. Цими питаннями має займатися Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, – наголосив Геннадій Федорович. – Проте її діяльність призупинено з причин відсутності необхідного обладнання та відповідних речовин, що використовуються в лаболаторних дослідженнях. Вже третій рік поспіль це питання не мало свого вирішення. Тому, я, як депутат обласної Ради та голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм ініціював питання щодо внесення змін до обласної Програми «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки». Ми маємо сприяти тому, щоб люди мали доступ до якісних ліків, а також мали змогу провести експертизу їх відповідності.  

Озвучене питання знайшло підтримку депутатів обласної Ради та Департаменту охорони здоровя облдержадміністрації.

Ірина Зубань поінформувала щодо розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік». Низку інших питань порядку денного були розглянуті в робочому режимі комісії.

Повернутись Створено: 11 квітня 2019 року, 14:46 Переглядів: 328

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація