Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Якість медичного обслуговування у Вінницькій області підвищать за сприяння Світового банку Роздрукувати

Вінницька  область стала однією з шести регіонів України, в яких буде реалізовуватися проект Світового банку з модернізації інфраструктури первинної медичної ланки.

З цього приводу 9 вересня з робочим візитом Вінницьку область відвідала делегація фахівців світового банку на чолі Паоло Карло Беллі- лідером проектів сектору людського розвитку Представництва Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові.

У рамках цього візиту П. Беллі зустрівся з головою обласної державної адміністрації Іваном Мовчаном та головою обласної Ради Сергієм Татусяком.

За словами представника Світового банку загальна сума проекту становить 300 млн дол. США. Заявки на участь надійшли від 22 областей. Заявка Вінницької  області була відібрана до шістки кращих. Такий інтерес з боку впливової міжнародної організації продиктований відчутними успіхами, яких досягла Вінниччина на шляху реформування регіональної медицини та розвитку системи охорони здоров’я.

На зустрічі проект презентував Василь Паненко – заступник директора Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації

Він зазначив що гроші Світового банку будуть спрямовані на регіоналізацію спеціалізованої медичної допомоги для хворих з серцево-судинною та судинно-мозковою патологією, оскільки в структурі захворювань, які призвели до інвалідизації дорослого населення, хвороби системи кровообігу на Вінниччині займають І-ше місце та складають 28 % серед всіх захворювань.

Як наголосив на зустрічі голова обласної ради Сергій Татусяк - розвиток міжрегіонального співробітництва, налагодження міжнародних зв'язків, залучення інвестицій у розвиток територіальних громад, у тому числі і через міжнародні фонди - один з важливих аспектів у діяльності Вінницької обласної Ради.

Вінницька область може розраховувати на отримання 40 млн дол. США протягом 5 років з моменту початку реалізації проекту, кошти орієнтовно почнуть надходити навесні 2014 р. Це досить великий обсяг фінансування, який вимагає великої роботи.

Нагадаємо, що Світовий банк — це міжнародна фінансова організація, що надає фінансову та технічну допомогу країнам, що розвиваються. Складається з двох унікальних організацій розвит­ку, які належать 188 країнам: Міжнародного банку реконструкції та розвитку і Міжнародної асоціації розвитку.

Повернутись Створено: 9 вересня 2013 року, 17:44 Переглядів: 953

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація