Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ямпільщина розвиватиме сільський туризм у співпраці з Сороцьким районом Республіки Молдова Роздрукувати

31 січня в місті Сороки відбулась зустріч керівництва Сороцького району Республіки Молдова та Ямпільського району Вінницької області. Інститут розвитку та соціальних ініціатив «Вііторул» в партнерстві з Сороцькою районною радою і Ямпільською районною держадміністрацією впроваджують проект «Сільський туризм – вірний крок для стимулювання транскордонного співробітництва між Сороцьким і Ямпільським районами». Проект профінасований за кошти Європейського Союзу у рамках програми територіальної кооперації, в рамках Східного Партнерства та програми транскордонної кооперації Молдова-Україна.

Метою проекту є зміцнення потенціалу постачальників туристичних послуг та місцевих органів влади в Сороцькому і Ямпільському районах для розвитку сільського туризму за допомогою транскордонного співробітництва.

Участь в обговоренні та підписанні декларації про партнерство взяла вінницька делегація на чолі з депутатом обласної Ради, головою Ямпільської райдержадміністрації Михайлом Вдовцовим.

 – У рамках проекту ми хочемо продемонструвати, що у нас є одна і та ж культура, ті ж традиції, та ж історія, що заслуговують на те, щоб їх написали. У нашому районі багато громад з прекрасними традиціями, які відвідують жителі міста Сороки, щоб побачити і відчути українську історію, – підкреслив депутат обласної Ради Михайло Вдовцов.

За словами представника технічного секретаріату з територіальної співпраці Східного партнерства Каталіна Аргира, транскордонний проект є частиною пілотної програми, однією із 15 ініціатив з територіальної співпраці між Молдовою і Україною. Загальний внесок Європейського Союзу в реалізацію програми складає 12,5 млн євро.

Проект просуває зміцнення потенціалу постачальників туристичних послуг і можливостей місцевих органів влади Сороцького і Ямпільського районів для організації та розвитку сільського туризму. Транскордонний проект включає в себе серію навчальних занять, ознайомлювальних поїздок в туристичні пансіонати для постачальників туристичних послуг, чотири фестивалі, туристичну карту, відеоролики і навіть документальний фільм, в якому підкреслюється туристична спадщина Сорок і Ямполя. Буде також поліпшена інфраструктура культурних громадських установ, а також 15 туристичних пансіонатів (дев’ять – з Сороцького району і шість – з Ямпільського). Також представники місцевих органів влади з обох регіонів зміцнить свої можливості щодо маркетингу в сфері туризму.

Повернутись Створено: 1 лютого 2018 року, 14:26 Переглядів: 560

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація