Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Ямпільщина розвиватиме сільський туризм у співпраці з Сороцьким районом Республіки Молдова Роздрукувати

31 січня в місті Сороки відбулась зустріч керівництва Сороцького району Республіки Молдова та Ямпільського району Вінницької області. Інститут розвитку та соціальних ініціатив «Вііторул» в партнерстві з Сороцькою районною радою і Ямпільською районною держадміністрацією впроваджують проект «Сільський туризм – вірний крок для стимулювання транскордонного співробітництва між Сороцьким і Ямпільським районами». Проект профінасований за кошти Європейського Союзу у рамках програми територіальної кооперації, в рамках Східного Партнерства та програми транскордонної кооперації Молдова-Україна.

Метою проекту є зміцнення потенціалу постачальників туристичних послуг та місцевих органів влади в Сороцькому і Ямпільському районах для розвитку сільського туризму за допомогою транскордонного співробітництва.

Участь в обговоренні та підписанні декларації про партнерство взяла вінницька делегація на чолі з депутатом обласної Ради, головою Ямпільської райдержадміністрації Михайлом Вдовцовим.

 – У рамках проекту ми хочемо продемонструвати, що у нас є одна і та ж культура, ті ж традиції, та ж історія, що заслуговують на те, щоб їх написали. У нашому районі багато громад з прекрасними традиціями, які відвідують жителі міста Сороки, щоб побачити і відчути українську історію, – підкреслив депутат обласної Ради Михайло Вдовцов.

За словами представника технічного секретаріату з територіальної співпраці Східного партнерства Каталіна Аргира, транскордонний проект є частиною пілотної програми, однією із 15 ініціатив з територіальної співпраці між Молдовою і Україною. Загальний внесок Європейського Союзу в реалізацію програми складає 12,5 млн євро.

Проект просуває зміцнення потенціалу постачальників туристичних послуг і можливостей місцевих органів влади Сороцького і Ямпільського районів для організації та розвитку сільського туризму. Транскордонний проект включає в себе серію навчальних занять, ознайомлювальних поїздок в туристичні пансіонати для постачальників туристичних послуг, чотири фестивалі, туристичну карту, відеоролики і навіть документальний фільм, в якому підкреслюється туристична спадщина Сорок і Ямполя. Буде також поліпшена інфраструктура культурних громадських установ, а також 15 туристичних пансіонатів (дев’ять – з Сороцького району і шість – з Ямпільського). Також представники місцевих органів влади з обох регіонів зміцнить свої можливості щодо маркетингу в сфері туризму.

Повернутись Створено: 1 лютого 2018 року, 14:26 Переглядів: 643

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація