Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ямпільщина впоралася із модернізацією освітніх і медичних закладів, гірше – з культурою Роздрукувати

Голова Ямпільської районної державної адміністрації Анатолій Комар про господарський стан району 9 жовтня звітував останнім. Під час доповіді керівник озвучив як позитивні, так і проблемні питання діяльності.

Серед досягнень: поліпшення благоустрою і зовнішнього вигляду міста, нарощування обсягів виробництва, зменшення податкового боргу, ремонт медичних установ та реконструкція освітніх закладів.

За словами начальника обласного управління освіти Ігоря Івасюка, об’єм запланованих річних робіт виконано завчасно. Також реорганізовано низку шкіл, завдяки чому покращено умови навчання, збережено робочі місця для викладачів. А вільні кошти тепер залучають на поліпшення матеріально-технічної бази.

– Плідно, виважено і чітко спрацювали у медичній галузі, – додала керівник профільного департаменту Лідія Діденко.

Позитивні моменти відзначено і у сфері культури. Капітального ремонту зазнав районний будинок культури, ошатнішими стають і невеличкі сільські клуби.

– Проте варто довести до ладу музичні школи. Ремонту потребує музей образотворчого мистецтва. Це знаковий і водночас проблемний об’єкт для Вінниччини, – додала Марія Скрипник.

Серед негараздів: недостатність коштів для реструктуризації низки фермерських господарств, зменшення поголів’я худоби, недостатня кількість укладених соціальних угод, недобудови житлового фонду.

На завершення третього дня звітних засідань підсумки зробив і 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський:

– Обговорення щоквартальних звітів районів – це новий формат роботи, схвалений на державному рівні. Це підтвердили візити до області Першого віце-прем’єр-міністра України Сергія Арбузова, Міністра соціальної політики України Наталії Королевської, головного освітянина Дмитра Табачника. Такий підхід сприяє покроковому вирішенню проблем усіх об’єктів області, кожен з яких знаходиться на контролі в керівників департаментів. Також пропоную головам сільських рад залучати до вирішення проблем депутатський корпус на місцях, зокрема, профільні депутатські комісії, – підкреслив Ігор Кревський. 

Повернутись Створено: 9 жовтня 2013 року, 18:13 Переглядів: 1669

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація