Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Чергова сесія Вінницької обласної Ради відбудеться 23 квітня

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий видав розпорядження про скликання чергової 8 сесії. Сесія відбудеться у п’ятницю, 23 квітня 2021 року, початок - о 10:00. Депутати розглянуть 31 питання порядку денного. Зокрема, на розгляд сесії буде представлено низку кадрових, майнових та організаційних питань. Депутати ознайомлять ....

  • «Створюємо ліси разом»: керівники області долучилися до створення лісів майбутнього

    На території Вінницької області державними лісогосподарськими та лісомисливськими підприємствами проводиться Акція Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом». 10 квітня до створення лісів майбутнього долучилися голова обласної Ради Вячеслав Соколовий і його заступники та голова обласної державної адмін ....

  • В обласній дитячій лікарні розгорнуть стаціонарні паліативні ліжка

    Під час 7 чергової сесії Вінницька обласна Рада внесла зміни до статуту обласної дитячої клінічної лікарні. Зміни були внесені в частині мети та предмету діяльності лікарні. Оновлений Статут розширює повноваження медзакладу. Тепер тут зможуть надавати послуги не тільки третинної високоспеціалізованої допомоги, а й вторинної, до якої віднесено п ....

Ямпільська територіальна громада затвердила Стратегію розвитку до 2030 року Роздрукувати

Ямпільська міська рада  провела чергове засідання 6 сесії. В ході засідання депутати розглянули 68  питань порядку денного, серед яких – затвердження Стратегії розвитку Ямпільської міської територіальної громади до 2030 року.

– Я переконаний, що патріотизм починається з рідної оселі, рідної вулиці, рідного села, селища чи міста, тобто нашої з вами громади. А громада – це люди, які хочуть нормально жити: працювати та отримувати достойну зарплату, водити дітей до хорошого дитсадка, навчати в сучасній школі, отримувати якісну медичну допомогу, цікаво відпочивати. Чи реально це? Реально! Це наше майбутнє! Саме таким ми його бачимо, саме таким ми його маємо зробити, – зазначив міський голова Сергій Гаджук.

Він підкреслив, що усі кроки до цієї мети були правильними та виваженими, тому і був розроблений план розвитку громади на 10 років – «Стратегія-2030».

– Це план розвитку для всієї громади – мають бути взяті до уваги інтереси кожного мешканця кожного населеного пункту, який входить до нашої громади. Цей документ стане чітким планом наших дій та запорукою успіху, – підсумував Сергій Гаджук.

До складу Ямпільської міської ради увійшли 19 територіальних громад з 38 населеними пунктами та адміністративним центром громади – містом Ямпіль.  Для громади точками зростання є зручне географічне розташування на кордоні з Республікою Молдова, природно-кліматичні умови для розвитку сільськогосподарських кооперативів різної спеціалізації та рекреаційний потенціал для розвитку зеленого та сільського туризму, а також створення унікальних туристичних веломаршрутів як в межах самої громади, так і міжмуніципальних та міжнародних.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 31 березня 2021 року, 13:52 Переглядів: 363

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація