Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ямпільський район – другий в області з виготовлення Генерального плану населених пунктів Роздрукувати

Депутат обласної Ради, голова Ямпільської райдержадміністрації Михайло Вдовцов взяв участь у нараді щодо виготовлення планів містобудівної документації територіальних громад району. Зібрання відбулось за участі керівництва райдержадміністрації і районної ради, керівників окремих структурних підрозділів, міського та сільських голів.

Наприкінці минулого року було ініційовано виготовлення Генплану Ямпільського району з оновленням та уточненням  меж населених пунктів. Першим етапом цієї роботи передбачалось проведення фотоаерозйомки району. Завдяки тому, що ямпільчани відмовились від першочергового задуму з проведення фотоаерозйомки лише міста, а зробили її з усього району, вдалось удвічі зекономити бюджетні кошти. Наразі Ямпільський район є другим в області, хто провів цю роботу.

Очільникам територіальних громад було роздано викопіювання кожного населеного пункту і запропоновано ще раз переглянути карту, подумати, які землі, підприємства, об’єкти  ще можна ввести у межі населеного пункту, отримавши таким чином їх у своє розпорядження.

– Виготовлення топографічних планів – одноразова інвестиція у подальше наповнення бюджету. Ми маємо розвивати свої території, а без вливання значних інвестицій – це неможливо. Натомість, працювати в подальшому з потенційними інвесторами значно простіше за наявності усіх документів, – зазначив депутат обласної Ради Михайло Вдовцов. – Сучасні технології дозволять контролювати використання землі і сплату податків, адже можна буде відслідковувати, скільки соток обробляється і скільки з них сплачено до сільського бюджету. Крім того, виготовлення документації сприятиме наповненню бюджету ще й тому, що їх наявність, зокрема Генплану зонування на вимогу Держгеокадастру, є підставою для перегляду нормативно-грошової оцінки землі і підвищення її вартості та розміру податків. Таким чином, очільники територіальних громад отримають інструмент для наповнення своїх бюджетів.

Повернутись Створено: 6 листопада 2017 року, 14:03 Переглядів: 1012

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація