Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ямпільським школам вручили автобуси Роздрукувати

В рамках перебування в Ямпільському районі голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили  відділу освіти Ямпільської райдержадміністрації шкільні автобуси. Також ознайомилися із роботою Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. І.Богуна. Директор школи Світлана Кульбаба розповіла про діяльність навчального закладу та досягнення його учнів.

У закладі навчається 470 учнів, працює 43 педагоги. Створено кімнату-музей «Ямпіль і ямпільчани», «Герої АТО».  У 2011 році школа стала лауреатом громадської акції «Флагмани освіти і науки України». У 2015 році закладу присвоєно ім’я Івана Богуна.

В школі більш ніж на 3 млн. гривень здійснено ремонтні роботи - замінено покрівлю на  шатрову з металочерепиці, вікна в класних кімнатах на енергозберігаючі, здійснено капітальний ремонт ганку.

Також керівники області та делегації з районів відвідали Ямпільську музичну школу, яка була заснована у 1968 році. На час створення займала чотири кімнати у будівлі  райспоживспілки і колектив нароховував чотири педагоги, які вели класи баяну та фортепіано. За роки школа перетворилася на другу домівку для 20 талановитих, творчих та професійних викладачів, 12 з яких є випускниками Ямпільської ДМШ. Наразі школа розширила свою спеціалізацію, відкривши класи гри на скрипці, домрі, бандурі, гітарі, акордеону,є можливість навчатися вокального співу та хореографії.

Директор школи Ольга Самойлюк коротко ознайомила гостей із навчальним закладом,  а  учні та педколектив підготували та продемонстрували музичні та вокальні номери.   

 

Повернутись Створено: 7 грудня 2016 року, 13:50 Переглядів: 871

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація