Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Ямпільським школам вручили автобуси Роздрукувати

В рамках перебування в Ямпільському районі голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили  відділу освіти Ямпільської райдержадміністрації шкільні автобуси. Також ознайомилися із роботою Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. І.Богуна. Директор школи Світлана Кульбаба розповіла про діяльність навчального закладу та досягнення його учнів.

У закладі навчається 470 учнів, працює 43 педагоги. Створено кімнату-музей «Ямпіль і ямпільчани», «Герої АТО».  У 2011 році школа стала лауреатом громадської акції «Флагмани освіти і науки України». У 2015 році закладу присвоєно ім’я Івана Богуна.

В школі більш ніж на 3 млн. гривень здійснено ремонтні роботи - замінено покрівлю на  шатрову з металочерепиці, вікна в класних кімнатах на енергозберігаючі, здійснено капітальний ремонт ганку.

Також керівники області та делегації з районів відвідали Ямпільську музичну школу, яка була заснована у 1968 році. На час створення займала чотири кімнати у будівлі  райспоживспілки і колектив нароховував чотири педагоги, які вели класи баяну та фортепіано. За роки школа перетворилася на другу домівку для 20 талановитих, творчих та професійних викладачів, 12 з яких є випускниками Ямпільської ДМШ. Наразі школа розширила свою спеціалізацію, відкривши класи гри на скрипці, домрі, бандурі, гітарі, акордеону,є можливість навчатися вокального співу та хореографії.

Директор школи Ольга Самойлюк коротко ознайомила гостей із навчальним закладом,  а  учні та педколектив підготували та продемонстрували музичні та вокальні номери.   

 

Повернутись Створено: 7 грудня 2016 року, 13:50 Переглядів: 792

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація