Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ямпільським школам вручили автобуси Роздрукувати

В рамках перебування в Ямпільському районі голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили  відділу освіти Ямпільської райдержадміністрації шкільні автобуси. Також ознайомилися із роботою Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. І.Богуна. Директор школи Світлана Кульбаба розповіла про діяльність навчального закладу та досягнення його учнів.

У закладі навчається 470 учнів, працює 43 педагоги. Створено кімнату-музей «Ямпіль і ямпільчани», «Герої АТО».  У 2011 році школа стала лауреатом громадської акції «Флагмани освіти і науки України». У 2015 році закладу присвоєно ім’я Івана Богуна.

В школі більш ніж на 3 млн. гривень здійснено ремонтні роботи - замінено покрівлю на  шатрову з металочерепиці, вікна в класних кімнатах на енергозберігаючі, здійснено капітальний ремонт ганку.

Також керівники області та делегації з районів відвідали Ямпільську музичну школу, яка була заснована у 1968 році. На час створення займала чотири кімнати у будівлі  райспоживспілки і колектив нароховував чотири педагоги, які вели класи баяну та фортепіано. За роки школа перетворилася на другу домівку для 20 талановитих, творчих та професійних викладачів, 12 з яких є випускниками Ямпільської ДМШ. Наразі школа розширила свою спеціалізацію, відкривши класи гри на скрипці, домрі, бандурі, гітарі, акордеону,є можливість навчатися вокального співу та хореографії.

Директор школи Ольга Самойлюк коротко ознайомила гостей із навчальним закладом,  а  учні та педколектив підготували та продемонстрували музичні та вокальні номери.   

 

Повернутись Створено: 7 грудня 2016 року, 13:50 Переглядів: 762

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація