Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Ян Мачковяк: «Вінниччина – лідер в реформі місцевого самоврядування» Роздрукувати

Привітати вінничан з великим святом незалежності 22 серпня до Вінниці прибули найдавніші партнери області – представники Сьвєнтокшиського воєводства Польщі, з яким Вінниччина приятелює вже 55 років. У складі делегації – 9 осіб на чолі з віце-маршалком воєводства Яном Мачковяком та віце-головою сеймику воєводства Марчіном Ожугом.

Вони вручили голові обласної Ради Сергію Татусяку і голові облдержадміністрації Івану Мовчану вітальні адреси від маршалка Сьвєнтокшиського воєводства Адама Ярубаса та голови сеймику Тадеуша Ковальчика.

У ході зустрічі Іван Мовчан поінформував гостей про досягнення області у сільському господарстві та економіці в цілому. Він зазначив, що Вінниччина за багатьма показниками впевнено тримає лідерство в Україні.

Ян Мачковяк відповів, що у їхньому воєводстві Вінниччину знають не тільки як лідера в економічних питаннях.

– Ми часто зустрічаємося, беремо участь у спільних заходах і добре поінформовані про вашу область. Для нас Вінниччина – це ще й лідер в реформі місцевого самоврядування, розвитку громадянського суспільства і демократії, – зауважив віце-маршалек.

Сергій Татусяк подякував польським колегам за гарний прийом вінницьких делегацій, які останнім часом виїздили до Сьвєнтокшиського воєводства для вивчення досвіду. Це вчителі, лікарі, працівники Пенсійного фонду, міліціонери тощо.

– З боку свєнтокшиських партнерів ми завжди відчували вболівання за нашу співпрацю, – сказав голова облради.

Ян Мачковяк і Марчін Ожуг запевнили, що так буде і надалі, адже в свою бюджетну семирічку (2014-2020рр.) вони закладають статті для реалізації спільних проектів з Вінниччиною.

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2013 року, 16:14 Переглядів: 1594

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація