Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ян Мачковяк: «Вінниччина – лідер в реформі місцевого самоврядування» Роздрукувати

Привітати вінничан з великим святом незалежності 22 серпня до Вінниці прибули найдавніші партнери області – представники Сьвєнтокшиського воєводства Польщі, з яким Вінниччина приятелює вже 55 років. У складі делегації – 9 осіб на чолі з віце-маршалком воєводства Яном Мачковяком та віце-головою сеймику воєводства Марчіном Ожугом.

Вони вручили голові обласної Ради Сергію Татусяку і голові облдержадміністрації Івану Мовчану вітальні адреси від маршалка Сьвєнтокшиського воєводства Адама Ярубаса та голови сеймику Тадеуша Ковальчика.

У ході зустрічі Іван Мовчан поінформував гостей про досягнення області у сільському господарстві та економіці в цілому. Він зазначив, що Вінниччина за багатьма показниками впевнено тримає лідерство в Україні.

Ян Мачковяк відповів, що у їхньому воєводстві Вінниччину знають не тільки як лідера в економічних питаннях.

– Ми часто зустрічаємося, беремо участь у спільних заходах і добре поінформовані про вашу область. Для нас Вінниччина – це ще й лідер в реформі місцевого самоврядування, розвитку громадянського суспільства і демократії, – зауважив віце-маршалек.

Сергій Татусяк подякував польським колегам за гарний прийом вінницьких делегацій, які останнім часом виїздили до Сьвєнтокшиського воєводства для вивчення досвіду. Це вчителі, лікарі, працівники Пенсійного фонду, міліціонери тощо.

– З боку свєнтокшиських партнерів ми завжди відчували вболівання за нашу співпрацю, – сказав голова облради.

Ян Мачковяк і Марчін Ожуг запевнили, що так буде і надалі, адже в свою бюджетну семирічку (2014-2020рр.) вони закладають статті для реалізації спільних проектів з Вінниччиною.

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2013 року, 16:14 Переглядів: 1529

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація