Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ян Томбінський: «Головний потенціал України в об’єднаній Європі – людський» Роздрукувати

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський вважає, що Україна є для Європи не менш цікавим і потрібним партнером, ніж Європа для України. Про це Посол говорив, зокрема, під час зустрічі зі студентами Вінницького національного технічного університету, в рамках свого перебування у Вінниці 25 вересня.

– Коли я вперше прибув до України, я подивився, який потенціал має Україна для об’єднаної Європи? І побачив – це людський потенціал, – сказав Ян Томбінський.

Глава євромісії під час спілкування з молоддю багато говорив про асоційоване членство України в ЄС. Зокрема, він вказав на суто українські загрози, які можуть завадити факту асоціювання відбутися. Це – недосконале виборче законодавство, непрозора юрисдикція, вибіркове правосуддя.

Крім того, дипломат чітко роз’яснив студентам, що асоціація з ЄС – це ще не гарантія членства в Союзі.

– В Польщі минуло 10 років від її асоційованого членства до об’єднання з ЄС. Туреччина – 50 років асоційований член, але й досі не видно перспективи її членства. Звичайно, я не бажаю цього Україні. Але все буде залежати від вас, – підкреслив Ян Томбінський.

Посол також відповів на запитання студентської аудиторії щодо політичного тиску Росії на Україну, у зв’язку із проєвропейським курсом останньої.

– Це неможливо, щоб інша країна впливала на рішення суверенної держави і вказувала шлях її розвитку, – прокоментував дипломат.

Він також додав, що у разі підписання угоди про асоціацію, вона ніяк не відобразиться на візовому режимі між Україною та країнами Євросоюзу. За словами Посла, «це два паралельних процеси», але політика ЄС відома – щоб у його межах віз не було.

 

Повернутись Створено: 26 вересня 2013 року, 12:32 Переглядів: 1524

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація