Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Ян Томбінський: «Головний потенціал України в об’єднаній Європі – людський» Роздрукувати

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський вважає, що Україна є для Європи не менш цікавим і потрібним партнером, ніж Європа для України. Про це Посол говорив, зокрема, під час зустрічі зі студентами Вінницького національного технічного університету, в рамках свого перебування у Вінниці 25 вересня.

– Коли я вперше прибув до України, я подивився, який потенціал має Україна для об’єднаної Європи? І побачив – це людський потенціал, – сказав Ян Томбінський.

Глава євромісії під час спілкування з молоддю багато говорив про асоційоване членство України в ЄС. Зокрема, він вказав на суто українські загрози, які можуть завадити факту асоціювання відбутися. Це – недосконале виборче законодавство, непрозора юрисдикція, вибіркове правосуддя.

Крім того, дипломат чітко роз’яснив студентам, що асоціація з ЄС – це ще не гарантія членства в Союзі.

– В Польщі минуло 10 років від її асоційованого членства до об’єднання з ЄС. Туреччина – 50 років асоційований член, але й досі не видно перспективи її членства. Звичайно, я не бажаю цього Україні. Але все буде залежати від вас, – підкреслив Ян Томбінський.

Посол також відповів на запитання студентської аудиторії щодо політичного тиску Росії на Україну, у зв’язку із проєвропейським курсом останньої.

– Це неможливо, щоб інша країна впливала на рішення суверенної держави і вказувала шлях її розвитку, – прокоментував дипломат.

Він також додав, що у разі підписання угоди про асоціацію, вона ніяк не відобразиться на візовому режимі між Україною та країнами Євросоюзу. За словами Посла, «це два паралельних процеси», але політика ЄС відома – щоб у його межах віз не було.

 

Повернутись Створено: 26 вересня 2013 року, 12:32 Переглядів: 1631

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація