Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ян Томбінський відкрив у Вінниці офіс Представництва Євросоюзу Роздрукувати

25 вересня Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський урочисто відкрив у Вінниці Інформаційний офіс Представництва. Це 16-й подібний центр в Україні і розташувався він у приміщенні Вінницького національного технічного університету.

– Мережа цих офісів в Україні – це мультиплікативна форма: інформація про ЄС і засіб комунікації самих громадян. Тут вони в режимі відеоконференції можуть обговорювати свої проблеми з жителями інших областей, де є наші офіси – Донецьком, Дніпропетровськом чи іншим містом, – прокоментував можливості центру Глава європейської місії.

Але наголосив, що наразі головною темою для спілкування є тема євроінтеграції України та її підготовка до асоційованого членства в ЄС.

– Втім, європейська інтеграція України – це не чудодійний засіб, який змінить країну через один-два роки. Це тільки закладання основи, стратегія, яка буде на покоління, – зазначив Ян Томбінський.

Посол також високо оцінив напрацювання Вінницької області в євроінтеграційних питаннях, зазначивши, що це єдиний український регіон, який має офіційний офіс у Брюсселі, відтак має можливість демонструвати свій потенціал євроспільноті.

– Вінниця – регіон в Україні, який найбільше відкритий і найбільше пов'язаний з європейськими партнерами, – вважає Глава європредставництва

Наостанок він побажав, аби щойно відкритий Вінницький Інформаційний офіс Представництва ЄС «добре використовувався». Ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко запевнив Посла, що заклад виправдає високу довіру Представництва і організує роботу на належному рівні.

Участь у відкритті офісу також взяли: голова обласної Ради, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Іван Мовчан, Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

 

 

Повернутись Створено: 25 вересня 2013 року, 14:20 Переглядів: 1005

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація