Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Ян Томбінський відкрив у Вінниці офіс Представництва Євросоюзу Роздрукувати

25 вересня Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський урочисто відкрив у Вінниці Інформаційний офіс Представництва. Це 16-й подібний центр в Україні і розташувався він у приміщенні Вінницького національного технічного університету.

– Мережа цих офісів в Україні – це мультиплікативна форма: інформація про ЄС і засіб комунікації самих громадян. Тут вони в режимі відеоконференції можуть обговорювати свої проблеми з жителями інших областей, де є наші офіси – Донецьком, Дніпропетровськом чи іншим містом, – прокоментував можливості центру Глава європейської місії.

Але наголосив, що наразі головною темою для спілкування є тема євроінтеграції України та її підготовка до асоційованого членства в ЄС.

– Втім, європейська інтеграція України – це не чудодійний засіб, який змінить країну через один-два роки. Це тільки закладання основи, стратегія, яка буде на покоління, – зазначив Ян Томбінський.

Посол також високо оцінив напрацювання Вінницької області в євроінтеграційних питаннях, зазначивши, що це єдиний український регіон, який має офіційний офіс у Брюсселі, відтак має можливість демонструвати свій потенціал євроспільноті.

– Вінниця – регіон в Україні, який найбільше відкритий і найбільше пов'язаний з європейськими партнерами, – вважає Глава європредставництва

Наостанок він побажав, аби щойно відкритий Вінницький Інформаційний офіс Представництва ЄС «добре використовувався». Ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко запевнив Посла, що заклад виправдає високу довіру Представництва і організує роботу на належному рівні.

Участь у відкритті офісу також взяли: голова обласної Ради, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Іван Мовчан, Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

 

 

Повернутись Створено: 25 вересня 2013 року, 14:20 Переглядів: 1039

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація