Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Ян Томбінський відкрив у Вінниці офіс Представництва Євросоюзу Роздрукувати

25 вересня Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський урочисто відкрив у Вінниці Інформаційний офіс Представництва. Це 16-й подібний центр в Україні і розташувався він у приміщенні Вінницького національного технічного університету.

– Мережа цих офісів в Україні – це мультиплікативна форма: інформація про ЄС і засіб комунікації самих громадян. Тут вони в режимі відеоконференції можуть обговорювати свої проблеми з жителями інших областей, де є наші офіси – Донецьком, Дніпропетровськом чи іншим містом, – прокоментував можливості центру Глава європейської місії.

Але наголосив, що наразі головною темою для спілкування є тема євроінтеграції України та її підготовка до асоційованого членства в ЄС.

– Втім, європейська інтеграція України – це не чудодійний засіб, який змінить країну через один-два роки. Це тільки закладання основи, стратегія, яка буде на покоління, – зазначив Ян Томбінський.

Посол також високо оцінив напрацювання Вінницької області в євроінтеграційних питаннях, зазначивши, що це єдиний український регіон, який має офіційний офіс у Брюсселі, відтак має можливість демонструвати свій потенціал євроспільноті.

– Вінниця – регіон в Україні, який найбільше відкритий і найбільше пов'язаний з європейськими партнерами, – вважає Глава європредставництва

Наостанок він побажав, аби щойно відкритий Вінницький Інформаційний офіс Представництва ЄС «добре використовувався». Ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко запевнив Посла, що заклад виправдає високу довіру Представництва і організує роботу на належному рівні.

Участь у відкритті офісу також взяли: голова обласної Ради, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Іван Мовчан, Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

 

 

Повернутись Створено: 25 вересня 2013 року, 14:20 Переглядів: 1070

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація