Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

«Янгола добра» отримала депутат обласної Ради Людмила Станіславенко Роздрукувати

Днями відбулося нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України. Відтак, депутат обласної Ради Людмила Станіславенко здобула перемогу у третьому регіональному етапі  Національного конкурсу.

Десятки благодійних і громадських організацій, волонтерські групи, доброчинці, меценати та волонтери Вінниччини зібрались в залі ресторану «Mоnt Blаnc», де відбувалось урочисте вручення «Янголів добра».

Визнання на регіональному рівні та нагорода – це певний рубіж, адже Національна експертна рада конкурсу за результатом регіональних відборів визначить переможців і лауреатів «Благодійної України», вшанування яких відзнаками «Янгол добра» і дипломами відбудеться на головній церемонії у Києві.

Депутат обласної Ради, керівник благодійного фонду Людмила Станіславенко отримала відзнаку у номінації «Благодійна акція року». Вона зауважила, що не уявляє свого життя без доброчинності. Окрім того, вона висловила слова вдячності людям, які її підтримували й надихали йти вперед.

 – Кожний з нас розуміє, що благодійність та волонтерство – це щоденна кропітка праця. Проводячи заходи, ми вкладаємо у них частинку себе, – прокоментувала Людмила Анатоліївна. – Можу впевнено сказати, що добро – одна з найбільших цінностей, яка ніколи не втратить свого значення. Впродовж року я активно працювала, аби подарувати свято вихованцям інтернатів, надати допомогу бійцям АТО й людям, які опинились у складних життєвих обставинах.

Регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна» реальними історіями демонструє кожному з нас, як можна долучитися до доброї справи.

Участь у конкурсі «Благодійна Вінниччина» взяли 112 благодійників, меценатів та волонтерів області, що стало найбільшим регіональним показником по всій Україні.

Цьогоріч у рамках конкурсу вшанували людей, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулювали їх до поширення ефективних доброчинних практик.

Повернутись Створено: 19 березня 2018 року, 11:25 Переглядів: 394

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація