13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

«Янгола добра» отримала депутат обласної Ради Людмила Станіславенко Роздрукувати

Днями відбулося нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України. Відтак, депутат обласної Ради Людмила Станіславенко здобула перемогу у третьому регіональному етапі  Національного конкурсу.

Десятки благодійних і громадських організацій, волонтерські групи, доброчинці, меценати та волонтери Вінниччини зібрались в залі ресторану «Mоnt Blаnc», де відбувалось урочисте вручення «Янголів добра».

Визнання на регіональному рівні та нагорода – це певний рубіж, адже Національна експертна рада конкурсу за результатом регіональних відборів визначить переможців і лауреатів «Благодійної України», вшанування яких відзнаками «Янгол добра» і дипломами відбудеться на головній церемонії у Києві.

Депутат обласної Ради, керівник благодійного фонду Людмила Станіславенко отримала відзнаку у номінації «Благодійна акція року». Вона зауважила, що не уявляє свого життя без доброчинності. Окрім того, вона висловила слова вдячності людям, які її підтримували й надихали йти вперед.

 – Кожний з нас розуміє, що благодійність та волонтерство – це щоденна кропітка праця. Проводячи заходи, ми вкладаємо у них частинку себе, – прокоментувала Людмила Анатоліївна. – Можу впевнено сказати, що добро – одна з найбільших цінностей, яка ніколи не втратить свого значення. Впродовж року я активно працювала, аби подарувати свято вихованцям інтернатів, надати допомогу бійцям АТО й людям, які опинились у складних життєвих обставинах.

Регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна» реальними історіями демонструє кожному з нас, як можна долучитися до доброї справи.

Участь у конкурсі «Благодійна Вінниччина» взяли 112 благодійників, меценатів та волонтерів області, що стало найбільшим регіональним показником по всій Україні.

Цьогоріч у рамках конкурсу вшанували людей, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулювали їх до поширення ефективних доброчинних практик.

Повернутись Створено: 19 березня 2018 року, 11:25 Переглядів: 411

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація