Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

«Янгола добра» отримала депутат обласної Ради Людмила Станіславенко Роздрукувати

Днями відбулося нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України. Відтак, депутат обласної Ради Людмила Станіславенко здобула перемогу у третьому регіональному етапі  Національного конкурсу.

Десятки благодійних і громадських організацій, волонтерські групи, доброчинці, меценати та волонтери Вінниччини зібрались в залі ресторану «Mоnt Blаnc», де відбувалось урочисте вручення «Янголів добра».

Визнання на регіональному рівні та нагорода – це певний рубіж, адже Національна експертна рада конкурсу за результатом регіональних відборів визначить переможців і лауреатів «Благодійної України», вшанування яких відзнаками «Янгол добра» і дипломами відбудеться на головній церемонії у Києві.

Депутат обласної Ради, керівник благодійного фонду Людмила Станіславенко отримала відзнаку у номінації «Благодійна акція року». Вона зауважила, що не уявляє свого життя без доброчинності. Окрім того, вона висловила слова вдячності людям, які її підтримували й надихали йти вперед.

 – Кожний з нас розуміє, що благодійність та волонтерство – це щоденна кропітка праця. Проводячи заходи, ми вкладаємо у них частинку себе, – прокоментувала Людмила Анатоліївна. – Можу впевнено сказати, що добро – одна з найбільших цінностей, яка ніколи не втратить свого значення. Впродовж року я активно працювала, аби подарувати свято вихованцям інтернатів, надати допомогу бійцям АТО й людям, які опинились у складних життєвих обставинах.

Регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна» реальними історіями демонструє кожному з нас, як можна долучитися до доброї справи.

Участь у конкурсі «Благодійна Вінниччина» взяли 112 благодійників, меценатів та волонтерів області, що стало найбільшим регіональним показником по всій Україні.

Цьогоріч у рамках конкурсу вшанували людей, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулювали їх до поширення ефективних доброчинних практик.

Повернутись Створено: 19 березня 2018 року, 11:25 Переглядів: 366

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація