Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ярослав Хребтій провів зустріч за результатами візиту до Міністерства охорони здоров’я України Роздрукувати

Голова постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослав Хребтій ініціював інформаційну зустріч з членами президії обласної Ради 7 скликання про результати наради у Міністерстві охорони здоров’я України, яка відбулася 8 лютого у м.Києві щодо медичної реформи.

Присутнім депутатам облради та членам робочої групи роздали проекти положень щодо формування госпітальних округів, яке затвердять на засіданні Кабінету міністрів. Саме на це положення опиратиметься робоча група, розробляючи карту госпітальних округів на Вінниччині.

- Основне, щоб напрацьований проект із кількістю госпітальних округів відповідав рамковим критеріям, в яких ключовими є кількість населення та доїзд до пункту надання медичної допомоги, - повідомив Ярослав Віталійович.  -  Міністерство охорони здоров’я не підганятиме Вінниччину з формуванням госпітальних округів, тож часу вистачить, щоб почути і врахувати думку кожного району. Ми самостійно будемо приймати рішення,

Крім того, 15 лютого о 11.00 у сесійній залі обласної Ради планується чергове засідання робочої групи першим заступником голови обласної Ради, головою робочої групи Людмилою Щербаківською  щодо ситуації, яка склалася в області з формування госпітальних округів.

Повернутись Створено: 13 лютого 2017 року, 12:16 Переглядів: 877

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація