26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники Вінниччини обговорили із представниками Ясського повіту Румунії питання поглиблення співробітництва Роздрукувати

3 вересня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Валерій Коровій провели офіційну зустріч із делегацією Ясського повіту Румунії. В ході зустрічі сторони обговорили різні питання поглиблення співпраці між Вінницькою областю і Ясським повітом Румунії, з керівництвом якого уже тривалий час встановлені партнерські і дружні відносини.

Румунську сторону представляли віце-президент Ясської повітової ради Алін Айваноаі, виконавчий директор Асоціації Трансповітового розвитку ЄВРОНЕСТ Алін Попа, представник компанії “М.А. CRISTINA Ltd.” Крістіна Скріпкару, представник компанії “Proinvest Group” Віталій Ренчез та радник адміністративно-протокольного департаменту Ясської повітової ради Раду Ілієску.

Голова обласної Ради Сергій Свитко подякував румунам за підтримку українського народу, а також висловив вдячність за участь делегації секретарів повітових і міських рад Ясського повіту Румунії у Міжнародному семінарі “Нові аспекти діяльності секретарів місцевих рад в контексті впровадження європейської моделі місцевого самоврядування”, що відбувся у Вінниці 8-11 липня цього року.

- Між Вінниччиною і Ясським повітом Румунії встановилися дуже теплі і дружні стосунки. Ця співпраця є багатогранною, зокрема, в питаннях освіти, науки, соціального захисту, аграрного сектору. Україна сьогодні здійснює реформи в частині децентралізації влади, тому нам важливий досвід Румунії у цьому напрямі. Ми розраховуємо на підписання угод про співробітництво між вищими навчальними закладами та адміністративно-територіальними одиницями Вінницької області і Ясського повіту. Дружні стосунки між громадянами наших держав, на рівні підприємств, навчальних закладів, установ, територіальних громад – це і є народна дипломатія.  Користуючись нагодою, передаю щирі вітання Президенту Ясської повітової Ради Крістіану Адомніцею та секретарю Ясської повітової Ради Лакраміоарі Верніці, які, я переконаний, є нашими добрими друзями у справі поглиблення співпраці між двома народами – українським і румунським, - сказав Сергій Свитко.  

Віце-президент Ясської повітової ради Алін Айваноаі у свою чергу відмітив взаємне прагнення керівництва Ясського повіту Румунії на поглиблення співробітництва з Вінниччиною у різних сферах, а також зазначив: “Керівництво Ясського повіту Румунії для Вінниччини є справжніми партнерами і друзями, на яких ви можете розраховувати, зокрема, у спільних проектах. Сподіваюсь, що будуть здійснені нові кроки для посилення нашої співпраці. Ми запрошуємо вас відвідати з офіційним візитом Ясський повіт”.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко також повідомив, що 18-21 вересня цього року у Могилеві-Подільському відбудеться народний фестиваль “Українська витинанка”, на який офіційно запрошені народні майстри з Ясського повіту Румунії, які зможуть продемонструвати свої роботи мешканцям Вінницької області.  

Слід зазначити, що делегація Ясського повіту Румунії в рамках офіційного візиту на Вінниччину протягом 3-5 вересня цього року, візьме участь у Міжнародному інвестиційному форумі “Вінниччина – бізнес в центрі України”, що відбудеться 4 вересня у місті Вінниці.

Також найближчим часом заплановано офіційний візит керівництва обласної Ради до Румунії з метою посилення співпраці між Вінниччиною і Ясським повітом. 

Повернутись Створено: 3 вересня 2015 року, 18:59 Переглядів: 1244

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація