Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Керівники Вінниччини обговорили із представниками Ясського повіту Румунії питання поглиблення співробітництва Роздрукувати

3 вересня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Валерій Коровій провели офіційну зустріч із делегацією Ясського повіту Румунії. В ході зустрічі сторони обговорили різні питання поглиблення співпраці між Вінницькою областю і Ясським повітом Румунії, з керівництвом якого уже тривалий час встановлені партнерські і дружні відносини.

Румунську сторону представляли віце-президент Ясської повітової ради Алін Айваноаі, виконавчий директор Асоціації Трансповітового розвитку ЄВРОНЕСТ Алін Попа, представник компанії “М.А. CRISTINA Ltd.” Крістіна Скріпкару, представник компанії “Proinvest Group” Віталій Ренчез та радник адміністративно-протокольного департаменту Ясської повітової ради Раду Ілієску.

Голова обласної Ради Сергій Свитко подякував румунам за підтримку українського народу, а також висловив вдячність за участь делегації секретарів повітових і міських рад Ясського повіту Румунії у Міжнародному семінарі “Нові аспекти діяльності секретарів місцевих рад в контексті впровадження європейської моделі місцевого самоврядування”, що відбувся у Вінниці 8-11 липня цього року.

- Між Вінниччиною і Ясським повітом Румунії встановилися дуже теплі і дружні стосунки. Ця співпраця є багатогранною, зокрема, в питаннях освіти, науки, соціального захисту, аграрного сектору. Україна сьогодні здійснює реформи в частині децентралізації влади, тому нам важливий досвід Румунії у цьому напрямі. Ми розраховуємо на підписання угод про співробітництво між вищими навчальними закладами та адміністративно-територіальними одиницями Вінницької області і Ясського повіту. Дружні стосунки між громадянами наших держав, на рівні підприємств, навчальних закладів, установ, територіальних громад – це і є народна дипломатія.  Користуючись нагодою, передаю щирі вітання Президенту Ясської повітової Ради Крістіану Адомніцею та секретарю Ясської повітової Ради Лакраміоарі Верніці, які, я переконаний, є нашими добрими друзями у справі поглиблення співпраці між двома народами – українським і румунським, - сказав Сергій Свитко.  

Віце-президент Ясської повітової ради Алін Айваноаі у свою чергу відмітив взаємне прагнення керівництва Ясського повіту Румунії на поглиблення співробітництва з Вінниччиною у різних сферах, а також зазначив: “Керівництво Ясського повіту Румунії для Вінниччини є справжніми партнерами і друзями, на яких ви можете розраховувати, зокрема, у спільних проектах. Сподіваюсь, що будуть здійснені нові кроки для посилення нашої співпраці. Ми запрошуємо вас відвідати з офіційним візитом Ясський повіт”.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко також повідомив, що 18-21 вересня цього року у Могилеві-Подільському відбудеться народний фестиваль “Українська витинанка”, на який офіційно запрошені народні майстри з Ясського повіту Румунії, які зможуть продемонструвати свої роботи мешканцям Вінницької області.  

Слід зазначити, що делегація Ясського повіту Румунії в рамках офіційного візиту на Вінниччину протягом 3-5 вересня цього року, візьме участь у Міжнародному інвестиційному форумі “Вінниччина – бізнес в центрі України”, що відбудеться 4 вересня у місті Вінниці.

Також найближчим часом заплановано офіційний візит керівництва обласної Ради до Румунії з метою посилення співпраці між Вінниччиною і Ясським повітом. 

Повернутись Створено: 3 вересня 2015 року, 18:59 Переглядів: 1396

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація