Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ясси готові стати для Вінниці «воротами» в Європу Роздрукувати

18 травня голова обласної Ради Сергій Татусяк зустрівся з офіційною делегацією Румунії, яка у Вінниці брала учать у заходах до Дня Європи. У її складі були: Посол Румунії в Україні Корнел Іонеску, заступник голови Ясського повіту Вікторел Лупу, виконавчий директор Єврорегіону «Сірет-Прут-Ністру» Думітру-Тудор Жіжіе та працівники даних організацій.

Голову обласної Ради на зустрічі супроводжували: заступник голови облдержадміністрації Григорій Дерун, директор Координаційного центру Єврорегіону «Дністер» Володимир Мережко, директор Департаменту регіонального економічного розвитку ОДА Андрій Гижко, начальник Управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції ОДА Олександр Шипук.

Сергій Татусяк зауважив гостям, що угода між Вінницею та Яссами, яка існує з 2006 року, наразі набула нового змісту. Це починаючи з минулого року, коли відносини мобілізувалися завдяки угоді між єврорегіонами «Дністер» та «Сірет-Прут-Ністру».

– Сьогодні ми особливу увагу приділяємо логістиці нашого регіону. Для цього розвиваємо потужності аеропорту «Вінниця». Вже відкрили авіарейс «Вінниця-Москва», працюємо над рейсом «Вінниця-Варшава». Були б не проти, якби з’явився рейс «Вінниця-Ясси», – сказав С.Татусяк.

Корнел Іонеску зауважив, що ця ідея може стати реальністю, адже віднедавна відмінили авіарейс «Київ-Бухарест», відтак румуни летять в Україну через Голландію, Німеччину тощо.

– Ясси готові стати вашими «воротами» в Європу, – резюмував посол.

Також сторони обговорили участь делегації Вінницької області в економічному форумі в Яссах 19 червня цього року.

 

Повернутись Створено: 18 травня 2013 року, 14:59 Переглядів: 824

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація