Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Ясський повіт Румунії та Вінниччина відзначили 10-річчя співпраці Роздрукувати

З нагоди святкування 25-ї річниці незалежності України та в рамках відзначення 10-ї річниці підписання угоди про співпрацю між  Вінницькою областю та Ясським повітом Румунії у Вінницькій області перебуває офіційна делегація Ясського повіту. До її складу входять президент Ясської повітової ради Маріцел Попа та президент Ясської торгово-промислової палати Паул Бутнаріу.

            В офіційній зустрічі взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Микола Неїлик та голова комунальної організації «Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництва» Володимир Бабошин.          Зустріч відбулася з метою розширення вже існуючої співпраці в напрямках як економічної, соціальної, так і культурної галузей. Один із основних напрямів, в якому планується розширення співпраці, це сільськогосподарський.

Маріцел Попа висловив вдячність за запрошення на таке важливе для України свято.

- Я не міг не приїхати на відзначення 25-ї річниці незалежності України та 10-ї річниці співпраці між Яссами та Вінницькою областю, - зауважив президент Ясської повітової ради. -  Хочу відзначити, що це гарний візит і прагну й надалі розвивати відносини між Яссами та Вінницею. Сьогодні ми маємо гарну співпрацю між цими двома регіонами. За час співпраці Румунія і Україна зробили багато корисних справ, зокрема, це зменшення митних тарифів у відношенні одна до одної та розвиток інвестиційних проектів. В найближчому майбутньому ми будемо динамічніше розвивати наші відносини. Хочемо бути для вас «дверима» для входження в Європу. Ми готові вам допомагати та підтримувати своїм досвідом. Ворота Ясс для вас відкриті.

            Анатолій Олійник коротко ознайомив гостей із роботою обласної Ради.

             - Вперше в історії Незалежності у складі депутатського корпусу обласної Ради ми маємо представників з восьми політичних партій, - зазначив Анатолій Олійник. - Не зважаючи на палкі дискусії при прийнятті рішень на пленарних засіданнях, ми завжди знаходимо компроміс і будуємо свою роботу конструктивно. Зараз ми проходимо процес децентралізації, вже працює фінансова децентралізація, що дає фінансовий ресурс на місцях. Ваш досвід нам цікавий саме в плані передачі повноважень, адже об’єднані територіальні громади в Румунії, це громади, які працюють досить успішно.

Також Анатолій Дмитрович наголосив, що співпраця між Ясським повітом та Вінницькою областю може відбуватися і в рамках співпраці між Агенцією регіонального розвитку Вінницької області та Ясською торгово-промисловою палатою для налагодження економічних зв’язків.     

Делегація Ясського повіту також візьме участь в урочистих заходах з нагоди 25-ї річниці незалежності України. 

Повернутись Створено: 23 серпня 2016 року, 11:35 Переглядів: 778

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація