5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

З 19 квітня на Вінниччині закриваються всі ринки без виключення Роздрукувати

Таке рішення обласної комісії ТЕБ та НС озвучив голова ОДА Владислав Скальський під час щоденного брифінгу щодо ситуації з розповсюдженням коронавірусної інфекції в області.

– Найзначніше нове обмеження – це закриття усіх без виключення ринків з 19 квітня. Якщо ми цього не зробимо, то карантин може бути продовжено до вересня. Громадський транспорт в обласному центрі припиняє свою роботу вже цієї суботи, 18 квітня, о 18:00 і розпочне працювати не раніше 11:00 у неділю, 19 квітня, - повідомив Владислав Скальський.

Очільник регіону наголосив, що є висока вірогідність, що саме після Великодніх свят буде значне збільшення кількості хворих на коронавірус, тому головним завдання керівництва області є недопущення цього і стабілізація ситуації. Але це залежить від того, наскільки свідомо громадяни сприйматимуть та виконуватимуть усі нові обмеження.

– Я закликаю кожного – давайте діяти разом у цей нелегкий час! Святкуємо Великдень вдома!, - наголосив у своєму зверненні Владислав Скальський.

Для порівняння голова ОДА озвучив невтішну статистику у Чернівцях, де протягом доби мають 96 нових випадків і 759 загалом. З огляду на це керівник вкотре наголосив, що посилення заходів безпеки та чітке виконання усіх правил – це найдієвіший крок у боротьбі з розповсюдженням коронавірусу.

– Ми серйозно посилюємо заходи безпеки в обласній державній адміністрації. Структурні підрозділи та загалом усі працівники, які забезпечують життєдіяльність області під час карантину, усі повинні ще ретельніше виконувати обмеження в спілкуванні, під час роботи з документами, інші настанови – це моє наполегливе прохання. Пам’ятайте, зараз кожен контакт – потенційно інфікований, не тільки в лікарні, а й в нашому повсякденному житті, - наголосив Владислав Скальський.                          


 

Повернутись Створено: 17 квітня 2020 року, 18:19 Переглядів: 746

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація